Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Brahmanai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Brahmanai arba bramanai - tai indusų kunigai, labai jau kažkaip ten įdomiai tokie - nesvarbu, ar ten kažką išmanai, ar neišmanai, visvien esi brahmanas, jei jau esi brahmanas, nes viskas nuo giminės priklauso. Tai šita kasta kaip ir aukščiausia būtų, nes nei nieko nedaro, o pinigus tik gauna... Paveldimi proto krušimo specialistai.

O tai pagal juos dar įdomiai taip gaunasi, kad visi europiečiai besantys irgi brahmanai, t.y., kaip ir aukščiausia indusų kasta būtų... Bet netgi dar aukštesnė, nes brahmanai jei nusižengtų papročiams, tai gali ir parijais tapti, o europiečiams viskas leidžiama - daryk ką nori!

Tai dar pas indusus yra ir daugiau kastų - visokie ten šudrijai, vaišijai, kšatrijai ir dar parijai, katrie kaip ir be kastos...

Šiuolaikinės modernios mokslo teorijos sako, kad kastų supratimas yra nežemiškos kilmės, kad jas iš kosmoso atnešė ateiviai. Pvz. Kin Dza Dza planetoje gyventojai turėjo dvi kastas - buvo četlaninai ir pacakai. Manoma, kad jie dažnai atskrisdavo į Žemę, ir čia palikdavo šiokių tokių palikuonių, tad tokia teorija yra absoliučiai pilnai įtikinama.

Sovietinėje realybėje kastų nebuvo taip pat kaip ir nebuvo narkatos, kekšių, mafijos, nes vienintelė įmanoma kasta buvo doras tarybinis pilietis. Tiesa, buvo kažkokios spec. parduotuvės, kuriose galėjai nusipirkti dificitų ir į jas negalėdavo pakliūti žmogus tiesiai iš gatvės, bet tai tik įrodo kad ir tarybiniam piliečiui buvo kur tobulėti ir tai jokiu būdu reikalas ne kastose. Dar kai kas sau leisdavo girtas važinėti ir užmušti žmogų ar šiaip kokią užsimanytą bobą išpisti, ir nuo to nieko neatsitikdavo, tačiau vėlgi - tai buvo šlykštus kapitalistinių šalių aukščiausios kastos paskleistas šlykštus melas, kuriuo doras tarybinis žmogus tikrai netikėdavo.