Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Beraščiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Beraštis - taigi pirmiausiai tasai, kas prieštarauja prieš VLKK ar šiaip kokius nors kliedesius rašinėja. Štai ir Pipedija visa - tai beraščių kolektyvas, vieni puspročiai neišsivystę, kurie tik tą ir temoka, kad platina savo teorijas ant Lietuvos, nors patys net ne Lietuvoje, o išvis kažkokioje Paralelinėje Visatoje gyvena, kaip kokie žali žmogeliukai. Sveiko proto žmogus juk beraščiu negali būti, nes jisai turi būti išsilavinęs intelektualas, tuo gi tarpu pipedantai temoka užrašyti žodį entelektas, bet ir tai su klaidomis.

Turim čia pasakyti dar, kad tikriausi beraščiai yra puskalbiai, kurie savo gimtąją kalbą pusiau moka, o pusiau nemoka, išsidirbinėdami ir nesuprasdami, kokie yra nevykėliai ir nemokšos.

O dar sveikas protas mums sako, kad beraštystė yra gėdinga, taip kad ir negalima tuo didžiuotis, o reikia gėdintis. Tai todėl reikia niekaip nerodyti niekam, kas čia parašyta. Ir neskaityti. Taip jau dabar padarykime išvadą, kad jei čia skaitote, tai reiškia, gardžiojatės šiuo kliedesiu, vadinasi esate iškrypėlis, nes jums patinka beraštystė. O tai reiškia, kad šitai yra iškrypimas. Ir mes dabar čia žinome, iš kur beraščiai atsiranda. Ogi tai yra iškrypėliai, kurie nesakysim, kokiu būdu panaudojo lietuvių kalbos vadovėlį, bežiūrėdami į tenai pavaizduotą Žemaitės nuotrauką. Nes tai yra šlykštus iškrypimas.