Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Basagalviai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Plikiai - dėl fiziologinių, psichologinių, psichosomatinių ar gamtinių priežasčių dalinai arba visiškai netekę plaukų asmenys. Šiuolaikinėje visuomenėje plikiai skirstomi į 4 subkultūras:

  • Plikiai - niekieno neverčiami ir savo noru dėl religinių, socialinių ar psichologinių priežasčių nusiskutę galvas asmenys. Dažniausiai aptinkami urbanizuotose vietovėse, daugiausia tarp vyriškos lyties atstovų, tačiau pasitaiko ir tarp moterų.
  • Nuplikiai - Ne savo noru, motinos gamtos įtūžį sugėrusi socialinė grupė, pasižyminti nuplikusiomis galvomis. Dažniausiai nuplikiais asmenys tampa ne savo noru, o priežasčių tam gali būti begalė. Įvardijami psichologiniai nuplikimo atvejai, geriau žinomi kaip ,, durną galvą ir plaukai palieka, sportinio nuplikimo atvejai - Srėbaliaus plikė, bei religiniai - Kunigo plikė. Taip pat tautosakoje dažnai minima ,,Gelgotos" praplikė. Tai itin specifinė plikės rūšis, kai tarp pakaušio ir viršugalvio atsiskiria negyvenamos salos formos plaukų darinys. Manoma, kad jo susiformavimą lemia stresas dėl nebaigto rašyti bakalauro darbo.
  • Praplikiai - nuo nuplikių juos skiria šiek tiek mažesnė motinos gamtos rūstybė. Neįgudusi akis praplikius nesunkiai supainioja su nuplikiais. Tai pati pažeidžiamiausia bei labiausiai diskriminuojama visuomenės grupė. Skiriamasis bruožas - galvos apdangalai, kepurės, perukai.
  • Išplikiai - dėl medicininių priežasčių netekę plaukų protarpiais asmenys.

Žymiausi Plikiai: