Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Antra Užkalnio knyga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Viršelis yra gryna kopija 1985 m. bliuzo muzikos albumo, kurį Užkalnis pavogė iš degalinės Patterson'e, New Jersey, kai uždarbiavo, dažydamas Amerikoje tvoras. Albumas vadinasi "Woke Up This Morning" ir kainavo $7.99, bet Užkalnis buvo tiek dišovas, kad turėjo jį pasivogti. Tai va šitas viršelis yra vienintelis geras dalykas šitoje knygoje.

Antra Užkalnio knyga, taip jums pasakysim, tai jau atvirai varymas ir bezpridielai. Jau buvo šiaip Užkalnio knyga, o dabar - tai atvirai pasakysim, Užkalnio knygiūkštė! Ji vadinasi "Kelionių istorijos" bet neaišku kodėl, nes ten apie keliones ne tiek jau daug.

Taip kad Užkalnio knygos prastėja kiekviena vis labiau ir labiau, o autorius aiškiai rodo savo tautinę prigimtį. Kategoriškai, kategoriškai nerekomenduojam, nes šitokio brudo tai dar maža paieškot, prastas popierius, negražios raidės, lėkšti sąmojai ir eilinį kartą plūstama Lietuva ir lietuviai. Pasigėdėtina, brangieji, kaip tokia rimta leidykla gali išleisti tokią literatūrinio Minedo parašytą knygą!

Šiek tiek knygą pataiso tai, kad pratarmę parašė Beata Nicholson, o kai kurie skyriai priklauso Bončkutės plunksnai. Ji parašė juos, kai Užkalnis buvo praradęs bet kokį įkvėpimą ir sunkiai šnopuodamas rijo burgerius, jau nebegalėdamas pakrutinti pirštų.

Knygos leidimą finansiškai parėmė supermama.lt ir VLKK, nes Užkalnis yra krachaboras ir dėl kiekvienos kapeikos pasiruošęs vos ne bet kam.

Upd. o dabar štai ir išlindo kontraversija apie tą prakeiktą Užkalnio garvežį, katras viršelyje pavaizduotas!

Turinys

Viso knygos teksto negalime perspausdinti dėl autorinių teisių sumetimų ir priežasčių, bet Lietuvos Respublikos įstatymai nedraudžia skelbti turinio.

 • Pratarmė (aut.B.Nicholson)
 • Įvadas
 • Europa - sutrauktų lietuviškų runkelių kirmėlynas
 • Rytų Europa ir Lietuva: baidyklės-seserys
 • Gyvenimas liuksusiniame viešbutyje: kodėl jūs niekuomet to nepatirsite
 • Daunams apie keliones lėktuvu
 • Lietuvos virtuvė: vėmalai-riaugalai, maistas runkeliams
 • Kelionės lotynų Amerikoje: smirda baisiau už Baltarusiją
 • Baltarusija, supuvusių bulvių zombynas
 • Amerika: aš norėčiau čia numirti ir būti palaidotas
 • Pabaigos žodis. Kodėl aš toks protingas?


Teksto apibūdinimas

Kadangi jau pirmojoje Anglijos knygoje buvo pridėta nesveikai išnašų, vidutiniškai po vieną per puslapį, tai čia jis pasistengė galutinai išsityčioti ir tų išnašų dabar yra apie 700 per visą knygą, ir praktiškai visos kladiningai sunumeruotos, tai labai painioja visus skaitytojus.

Tonas vyrauja šlykštus, nuobodus, zyziantis. Pastoviai per visas angas lenda autoriaus attitjudas. Kad nebūtume galaslovni, tai štai prašom pavyzdėlis.


Ar tekstą įžiūrit? Taip kad nesakykit, kad Pipedija jums čia melavo kažką ar nuslėpė kokią nors tiesą, nes jau čia kaip sakant, fotografija štai jums patiems pasiskaityt!