Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žmonių mulkinimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žmonių mulkinimas - užsiėmimas populiarus gi aukštuosiuose sluoksniuose. O būdų tai čia neišpasakytai - pradedant žiniasklaidos isterija ir baigiant NLP. O tai po teisybei išties viskas tiktai tam, kad nukreipti dėmesį nuo problemų ir padidint mokesčius!

Taipgi ir neverta abejoti, kad visi skandalai tam skirti, nes nu gi patys logiškai pagalvokit, ar gi kiltų nors vienas skandalas žiniasklaidoje, jei kažkam jo nereikėtų?

Tai čia vat pavyzdžiui kai kada tai ir tyčia daroma būna, kai atranda kokį nors Seimo kanclerį prisidirbusį, betgi dar geriau - ir įvykius visokius panaudot tikslingai. Tai pavyzdžiui, sugalvoja didint mokesčius ir paskui už nieką neatsakyt - ir surengia kokį nors pavyzdžiui skandalą, kaip vat kur šunelis Pipiras buvo nuo tilto numestas. Tai aišku, tokių nudėtų šunų kasdien krūvos, o jau kiek kačių suvažinėjama per dieną - tai netgi statistikos tokios nėra, bet staiga įsisuka judėjimai visokie, kurie kovoja už bausmių didinimą šunų skriaudikams ir skleidžia apie tai, kad gyvūnų skriaudėjams akis reikia išbadyt ir rankas nukapot, o mėsą uždraust, o taip visi ir užmiršta apie tai, kad mokesčiai spaudžia, visi išsyk laimingi patampa, patenkinti viskuo, visuomenės situacija pagerėja, o valdžia tada gali dirbti savo darbelius.

Tai aišku, čia ir Pipedija ne kokiam kitam tikslui įsteigta, kaip tik žmones mulkint!