Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arafatkė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Šemagas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Arafatas ne kur kitur, o pačiame Davose palaidą arafatkę-kafiją užsimetęs ant galvos, tarsi namiokus kokius mėto pasaulio iliuminatams, kad žudys viską, kas papuola, kaip tie iliuminatai ir reikalauja

Arafatkė, kažkodėl dar vadinama, kaip šemagas, kufija ar kafija - taigi tiesiog skara, kaip hidžabas, bet vyriška tipo, vilnonė ar, jei prastesnė - tai medvilninė, šilta, apsauganti nuo vėjo, labai ją mėgsta arabai beigi teroristai, pagal ką ir atpažįstami išsyk.

Tai čia aišku galim pasiremti Froidu ir išsyk paklausti, ką čia galėtų reikšti, kad vyrams neprivalomas hidžabas taip naudojamas, kai jie veidus nori prisidengt? Ogi akivaizdu: eina prisidengę veidus, visokias riaušes kelt, taipgi vadinasi, riaušių kėlimo metu tampa būtinu reikalu spėlt veidą pagal islamą, kaip moterims. Tai vadinasi, su arafatke veidą prisidengęs vyras riaušėse išsyk simbolizuoja sumoterėjusį pediką, katras agresyviai elgdamasis tarsi sako "patvarkykit mane, išrūrykit".

Taip pat pastebėtina, kad arafatkė jau tapo mados reikalu, visokie anarchistai ją nešioja, kaip kokį skiriamąjį ženklą, iš kurio matos išsyk - anarchistas, reiškia teroristas.

Arafatkės arba šemago nešiojimo ir rišimo būdai

Štai taip paprasta, keli rankos judesiai ir jau patapot teroristu, į kurį visa policija šaudys be perspėjimo

Taigi būdų yra įvairių bent keletas. Žinoma, kad arafatkę galima nešiot, kaip įprastą skarelę ar kaip didelę kaklaskarę. Tai panašiai, kaip įprastą mums skarą, rišasi šemagą amerikonų ir anglų kariai visokiame Afganistane bei Irake, kad išsyk matytųsi, kad jie ne vietiniai, kad jų kokie savi nenušautų.

Gi tuo tarpu arabai visokie tai elgiasi kitaip, jie rišasi šemagą dviem būdais - kaip palaidą, tai tada atrodo, nelyg ant galvos kabantis skuduras, dar, kad nekristų, užrištas kokia virvele ar lankeliu pritvirtintas, o kartais, kad nesimakaluotų ir netrukdytų srėbt putrą, tai ir palaidus galus ant pakaušio parišdami.

O dar kitaip rišasi šiaip paprasti teroristai, tai jie rišasi taip, kad veidą uždengtų. Tai jei teroristą sutikote gatvėje, iškvieskit policiją ir rėkit nesava gerkle, kad anas nešasi bombą, nes visi teroristai su šemagais ant veido nešasi bombas.