Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Somalis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
17:57, 18 gruodžio 2022 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Somalis''' - nepaprastai skurdi Afrikos valstybė, labiausiai pagarsėjusi dėl to, kad iš čia kilo Somalio piratai. Visa valstybė turi apie 15 milijonų žmonių ir tarpais vis patiria kokį nors badmetį. Somalio skurdas yra sunkiai nusakomas, bet daug ką gali pasakyti toks paprastas faktas: būtent čia gyvena pusė pasaulio kupranugarių, maždaug 7-8 milijonai. Kitaip tariant, vienas kupranugaris tenka dviem Somalyje gyvenantiems žmonėms. T...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Somalis - nepaprastai skurdi Afrikos valstybė, labiausiai pagarsėjusi dėl to, kad iš čia kilo Somalio piratai. Visa valstybė turi apie 15 milijonų žmonių ir tarpais vis patiria kokį nors badmetį.

Somalio skurdas yra sunkiai nusakomas, bet daug ką gali pasakyti toks paprastas faktas: būtent čia gyvena pusė pasaulio kupranugarių, maždaug 7-8 milijonai. Kitaip tariant, vienas kupranugaris tenka dviem Somalyje gyvenantiems žmonėms. Taigi, kol likęs pasaulis važinėja mašinomis, čia vietiniai jodinėja kupranugariais.