Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Opelis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
3 182 pridėti baitai ,  02:18, 5 sausio 2022
nėra keitimo aprašymo
 
(nerodoma 14 tarpinių versijų, sukurtų 7 naudotojų)
1 eilutė: 1 eilutė:
{{vandalai}}
{{vandalai}}
[[Vaizdas:Opel_kadett-1936.jpg|400px|thumb|right|Tai čia žinokit, nors ir atrodo visai taip pat, kaip [[Moskvič-401]] ir netgi numeriai rusiški, išties gi tikras [[1936]] gamybos [[Opel Kadett]] mašiniukas - taigi rusai kai laimėjo karą, tai išsivežė į [[Maskva|Maskvą]] visą Opelio gamyklą, kur ėmė šitokius triperiukus gamint ir girtis visiems kaip didžiausiu pasiekimu, ir dar ir šiaip daug tūkstančių Opel mašinų tiesiog nusigrobė ir išsivežė. Štai taip ir gavosi: atrodo, kaip [[pirmas Moskvičius]], o išties - originalus Opelis]]
'''Opelis''' - mėgstantis rūdis [[automobilis]]. Nefotografuokite Jo, nes [[fotoaparatas|fotoaparato]] blykstės skatina rūdžių ligos sukėlimą. Pagarsėjęs patvariomis važiuoklėmis. Sakoma, ideali mašina būtų su merso varikliu, audinės kėbulu ir opelio važiuokle. Bet galima prieštarauti - kai važiuoklė surūdys, variklis su kėbulu neturės ant ko riedėt, kas pilnai paneigia visą [[vokiškos mašinos|vokiškų mašinų]] menamą [[kokybė|kokybę]].
Jau senovės lietuviai žinojo, kad konstrukciškai pasauly važinėjas tik du šitos firmos modeliai: '''Opel Remont''' ir '''Opel Kaput'''. Nors galutinai specialistai nesutaria dėl šio klausimo ir dalis mano, jog jų pirmtakais buvo '''Opel Record''' ir '''Opel Kadet'''. Nenuostabu, kad lietuviai prisipildė tokios išminties - tai kadais mūsuose buvę labai populiarios mašinos.
O dar kitur tie patys opeliai gaminami ir pardavinėjami dar ir kitais pavadinimais, pvz., kaip [[Vauxhall]].
Vokietijoje gi apie opelius daugelis žino kitą dalyką - kokiais [[1950]]-[[1970]] periode Opel buvo viena iš prestižiškiausių markių, vienu metu spardžiusi subines netgi [[Mercedes Benz]], o ką jau ten kalbėt apie visokius [[Audi]] ar [[BMW]]. Tačiau anie laikai seniai praėjo, taip kad juos jau net ir vokiečiai ima pamiršti.
== Opel Calibra ==
[[Vaizdas:opelcalibra.jpg|400px|thumb|left|Opel Calibra tokia Opel...]]
Opel Calibra pirkdavo senukai Vokiečiai, kurie sulaukę klimaksinio preiodo nebuvo pakankamai turtingi, kad nusipirkti [[Porshe]], [[Ferrari]] ar kitą tikrai sportinį automobilį. Šiuos, gerokai uždrožtus rudžių kalnus vėliau iš Vokiečių veždavo lietuviačiams gezams, kurie tikėjo, kad žiurkikės į tokią tačkę šoks pačios, net šampės siūlyt nereiks.
== Pipedija pateikia alternatyvią nuomonę ==
Tai [[Pipedija]] gi kaip visad pateikia ir alternatyvią nuomonę: taigi kai [[lietuviai]] ėmė vežtis užsienines mašinas iš užusienių kokiais [[1990]], taigi pinigų teturėdavo vien tik kelis šimtus [[doleriai|dolerių]] ar [[markės|markių]], tai už tokią sumą teįsigydavo patį seniausią irgi labiausiai nudrožtą trantą. O tiek ilgai teatlaikydavo tiktai dvi mašinų rūšys: opeliai ir [[mersedesai]]. Tai mersedesui, gamintam kokiais [[1970]] nusipirkt pinigų neužtekdavo, o vat to paties senumo opelių gaudavo, tai parsiveždavo tokį ir paskui keikdavosi. Kitų gi markių [[mašinos]] jau būdavo dešimtmečiu anksčiau subyrėjusios... Taip kad vienareikšmiškai turim tarti, jog opelis - tai vokiškos kokybės [[stebuklas]], tik durneliai aiškina čia nesąmones.
== Žinomiausi Opel modeliai ==
Čia kai kurie žinomiausi Opel firmos modeliai, kurie jau yra aprašyti Pipedijoje arba bus aprašyti ateityje:
* [[Opel Rekord]]
* [[Opel Kapitan]]
* [[Opel Admiral]]
* [[Opel Diplomat]]
* [[Opel Kadett]]
* [[Opel Senator]]
* [[Opel Calibra]]
* [[Opel Ascona]]
* [[Opel Manta]]
* [[Opel Olympia]]


'''Opelis''' - mėgstantis rūdis automobilis. Nefotografuokite Jo, nes fotoaparato blykstės skatina rūdžių ligos sukėlimą. Pagarsėjęs patvariomis važiuoklėmis. Sakoma, ideali mašina būtų su merso varikliu, audinės kėbulu ir opelio važiuokle. Bet galima prieštarauti - kai važiuoklė surūdys, variklis su kėbulu neturės ant ko riedėt.


[[Category:Auto-Moto]]
[[Category:Auto-Moto]]
633

pakeitimai

Naršymo meniu