Metalcore

Metalcore yra dar vienas metalo muzikos sub-žanras, kilęs sumaišius 2 muzikinius elementus- tai Hardcore Punk ir Heavy Metal. Yra sakoma, kad žanras atsirado tada, kaip kažkoks žmogelis, išėjas iš grupuotės Anthrax ieškojo ko nors sunkesnio, negu Thrash Metal. O Anthrax yra Thrash Metal grupuotė, ar ne?

Metalcore, yra savižudžių muzika?

Taigi taip, Metalcore nėra kas kita, kaip Emo sektos sugalvota muzikėlė, todėl Metalcore žanrą galima laikyti savižudžių muzika. O pati muzika, tai tikrai nėra gera, netgi šūdina, pasakyčiau (nepykit, Emo sektos atstovai, jeigu dabar skaitote šį niekam tikusį straipsnį). O kodėl? Todėl, kad jis yra pilnas Breikdaunu, kurie pastarieji net ir ne visiškai reikalingi. Tarp kitko, vokalas, tai skamba lyg kokie girti Emo sektos atstovai rėkautų. Tikrai, po kokių 2 Metalcore dainų, reiktų padaryt ausų operaciją.

Metalcore, nėra taip ir blogai

Metalcore, galbūt yra mėšlas, tačiau, Metalcore nėra toks blogas kaip koks nors Deathcore (tarp kito, tas pats Metalcore ir iššiko tą Deathcore). O pastarasis tai tikrai yra šlykštus, žviegia tenai, kaip kokios kiaulės. Bet, aš ir tingiu rašyt apie tą Deathcore. Norit paskaityt apie tą Deathcore, tai eikit į Deathcore straipsnį, ačiū.