Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mauritanija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:55, 23 gruodžio 2022 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Mauritanija''' - viena iš pačių neįdomiausių valstybių, kokios tik gali būti, neturinti ničnieko įdomaus. Turi maždaug 4,5 milijono gyventojų ir yra Sacharoje. Bene vienintelis įdomus dalykas Mauritanijoje yra tokia Ričato Struktūra (Richat Structure), kuri yra tiesiog apvalaina plynė, kurios niekas išvis net nepastebėtų, nes ji visiškai neįdomi. Vienintelis momentas, kai ji pasirodo įdomi - tai kai į ją žiūri iš [[kosmosas|kosmoso]...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Mauritanija - viena iš pačių neįdomiausių valstybių, kokios tik gali būti, neturinti ničnieko įdomaus. Turi maždaug 4,5 milijono gyventojų ir yra Sacharoje.

Bene vienintelis įdomus dalykas Mauritanijoje yra tokia Ričato Struktūra (Richat Structure), kuri yra tiesiog apvalaina plynė, kurios niekas išvis net nepastebėtų, nes ji visiškai neįdomi. Vienintelis momentas, kai ji pasirodo įdomi - tai kai į ją žiūri iš kosmoso, nes tik tada pasimato, kad tai 40 kilometrų labai labai apvalus blynas su viduje esančiais apvaliais ratais. Richato struktūra buvo atrasta 1965 metais, kai JAV astronautai vyko į keturdienę Gemini IV misiją. Per tą misiją jie darė daug Žemės nuotraukų, kurios leistų atrasti kokias nors keistas vietas, ypač - kokias nors apvalios formos, kur gal būt kadaise, prieš tūkstančius ar milijonus metų buvo nukritę didesni meteoritai. Tai taip ir buvo atrasta šita Richato struktūra.

Kokia tos struktūros kilmė - iki šiol nėra aišku. Aišku tik tiek, kad vienintelis būdas tą struktūrą kaip nors aiškiau pamatyti - tai pakilti į kosmosą, nes nuo žemės ji atrodo tiesiog kaip didelė, nyki ir niekam neįdomi dykumos teritorija.