Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konstitucija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:10, 23 rugsėjo 2011 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Konstitucija''' - vienok gi toksai svarbiausias dokumentas, ale tasai dokumentas kažkur matomai nusimetė, o kaip pikti liežuviai sako, tai buvo kažkur paslėptas [[Ko...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Konstitucija - vienok gi toksai svarbiausias dokumentas, ale tasai dokumentas kažkur matomai nusimetė, o kaip pikti liežuviai sako, tai buvo kažkur paslėptas Konstituciniame Teisme, todėl visi gali tik skaityti, bet niekas negali suprasti. Taip ir gavosi, kad atsirado kažkaip tokia Konstitucijos Šmėkla, kuri tam teismui byloja, o jau tada tasai teismas perduoda liaudžiai josios žodžius.

Čia dalykas įsidėmėtinas, nes tai yra įrodymas, kad išties paranormalūs reiškiniai egzistuoja, o dvasių pasaulis bendrauja su mumis. Tą jums dar patvirtintų ir kiekvienas ekstrasensas, o žinoma, kad ir pati Lena Lolašvili. Taip kad Konstitucija čia mums ir atskleidžia tiesą.

Dargi Konstitucijos šalininkai pabrėžia, kad su įstatymais šioji niekaip nesusijusi, todėl joks žmogus negali interpretuoti pats, kas ten toje Konstitucijoje yra parašyta. Nes jei tik kažkas parašyta, tai dar nereiškia, kad reiškia tą, ką išties akivaizdžiai reiškia. Nes vat pavyzdžiui nors ir parašyta, kad visi lietuviai turi teisę į pilietybę, bet kažkaip taip gaunasi, kad emigrantai neturi teisės į pilietybę, nes pilietybė tėra kažkokia tenai išimtis. Ir nors aišku, kad Konstuticijoje nieko neparašyta apie tai, kad turi būti kažkokia išimtis, bet vat ima ir nusprendžia kažkas, kad tik išimtis. Arba vat parašyta Konstitucijoje, kad sveikatos apsauga turi būti nemokama, bet paaiškėja, kad nei velnio, nes ji pasirodo, kad turi būti mokama, nes taip pasakė Konstitucijos Dvasia. Arba vat parašyta, kad išsilavinimas turi būti nemokamas, bet ir vėl paaiškėja, kad viskas atvirkščiai.

Taip kad šiuomi galim pastebėti, kad Konstitucija kažkaip labai keistai keičiasi, kaip kokiame Kiaulių Ūkyje, kas leidžia spėti, kad gyvename kažkokiais keistais 1984 metais...