Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Half-Life: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems
49 eilutė: 49 eilutė:


= Pusė Aliks gyvenimo =
= Pusė Aliks gyvenimo =
Neseniai čia, du dvidešimtaisiais kovo kažkelintą, išėjo naujas žaidimukas toks. Virtualios realybės šaudyklė apie merginą Aliks. Tipo, biški, trumpai čia tasai žaidimas apie tai, kaip Aliks, kažkiek ten metų prieš antrą žaidimą, eina savo tėtuką gelbėt, nes jį mentai, matai, pavogė. Jai padeda toks čiuobrelis vardu Rasiokas, toks nedidelio ūgio senas pirdžius, šnekantis Naujosios Zelandijos akcentu (lietuviško skaitytojo patogumui galima įsivaizduoti, kad jis šneka žėmaitiškai).  Nu ir begioja čia Aliks tenai-čionai, kol tą jos tėvą neišlaisviną toks vortigontas vienas. Tėvs jai pataria varyt į skraidantį laivą, o ten mat ir sutiks Giedrių Laisvutį, kuris vis dar miega. Nuvaro ji tenai, o ten ne Giedrius, pasirodo, o žmogus Gė. Tasai jai sako, kad arba ji išgelbėja savo tėva nuo mirties ateitį ir eina prigūlti, arba eina į Kinijos miestą Nahui. Ta detaliai jam išaiškina, išartikuliuoja, kad pirmas varijantas kažkaip įdomiau skambą. Prigūlia ir nusnūsta, o toliau kaip ten būt tai nežinia.
Neseniai čia, du dvidešimtaisiais kovo kažkelintą, išėjo naujas žaidimukas toks. Virtualios realybės šaudyklė apie merginą Aliks. Tipo, biški, trumpai čia tasai žaidimas apie tai, kaip Aliks, kažkiek ten metų prieš antrą žaidimą, eina savo tėtuką gelbėt, nes jį mentai, matai, pavogė. Jai padeda toks čiuobrelis vardu Rasiokas, toks nedidelio ūgio senas pirdžius, šnekantis Naujosios Zelandijos akcentu (lietuviško skaitytojo patogumui galima įsivaizduoti, kad jis šneka žėmaitiškai).  Nu ir begioja čia Aliks tenai-čionai, kol tą jos tėvą neišlaisviną toks vortigontas vienas. Tėvs jai pataria varyt į skraidantį laivą, o ten mat ir sutiks Giedrių Laisvutį, kuris vis dar miega. Nuvaro ji tenai, o ten ne Giedrius, pasirodo, o žmogus Gė. Tasai jai sako, kad arba ji išgelbėja savo tėva nuo mirties ateity ir eina prigūlti, arba eina į Kinijos miestą Nahui. Ta detaliai jam išaiškina, išartikuliuoja, kad pirmas varijantas kažkaip įdomiau skambą. Prigūlia ir nusnūsta, o toliau kaip ten būt tai nežinia.


= Pusės gyvenimo šaltinis =
= Pusės gyvenimo šaltinis =

03:07, 18 rugpjūčio 2021 versija

Tikrų tikriausias "Pusė Gyvenimo ²" posteris.

Pusė gyvenimo (angl. Half-Life), arba pusėjimo trukmė kaip sakytų mėmės ir nerdai, tai nu tokia šaudyklių serija populari, gal net girdėjot. Patys žaidiakai apie tokį Giedrių Laisvutį (angl. Gordon Freeman), kartais vadinamą Giedrium Pėdučiu (angl. Gordon Feetman) - moksliuką, kuris šnekėt nemoka, matai, nu ir muša kitus savo viniatraukiu laužtuvu, nu visai neišauklėtas. Pirmos dvi dalys, įskaitant epizodus buvo sukūrtos ir publikuotos kompanijos VOŽTUVAs. Pirmo žaidimo papildai buvo sukūrti kažkokių kitų čiuvų.

Istorija

Pusė gyvenimo

Trumpai tariant, tas Giedrius dirbo tokioj mėmių bazei pavadinimu "Juodasis Stalas" (angl. Black, isp. Mesa). Ten jis ir kitos menkystos nutarė pažaisti su akmenuku tokiu geltonu, nu kaip gintaras lietuviškas, gražus. Užsideda savo P.A.K. (Pavojingų Aplinkų Kostiumą - angl. Hazardous Environment Suit), nusineša tą akmenuką į gan radioaktyvų kambarį, ten su lazeriukais trūputi pažaidė nu ir kabzdiec. Monstriukai visokie išlindo iš padūgnės ir dabar Giedriui tą išvirtą košę reik pačiam valgyt. Tuo tarpu J.A.V. armija atvarė nu ir nušovė beveik visus keturakius (čia apie mėmes, monstriukai jiems šiknas iškaršiojo), o tas Giedrius savo laužtuvu mušė-mušė, kol jų visai nebeliko. Nu tai tada jam vienas menkysta toks sako, kad eitų į monstriukų namus - Ksen (angl. Xen) ir susidorotu su kažkokiu skraidančiu kūdikiu šaunamuoju ginklu. Giedrius susidoroja su kažkokiu skraidančiu kūdikiu šaunamoju ginklu ir su juo pradeda diskutuoti kažkoks nemalonus dėdė žydru kostiumu - Žmogus Gė (angl. G-man). Tasai jam sako, kad eitų prigult trūputėlį, arba mirs. Giedrius prigulia ir pramiega trisdešimt (30) metų.

Septynių valandų karas

Vos ne poto, kai moksliukai prisižaidė su tuo akmenuku, kažkur iš kosmoxo atvarė, ne marsiečiai, bet kažkokia ateivių organizacija pavadinimu Jungtukai (angl. Combine). Tie atvarė žemėn ir nukovojo ją per septynias valandas. Per tą laiką ir monstriukai jau pusę populacijos išnaikino ir dabar gyvena kur tik nori, ir Jungtukai jau čia įsikūrė ir suverbavo žmogėnus. Kažkokį nematomą lauką įjungė, kad žmonių reprodukcinių daikčiukų nebūtų.

Pusė gyvenimo 2

Tai atsikelia tas Giedrius po trim metų traukinyje, kaip benamis koksai, ir atsiduria mieste septyniolika (angl. City 17), tokiam kaip Vilniaus senamiesti. Ten per teliką, vietoj Simpsonų, rodo kažkokį senuka vardu Valdas Blynas (angl. Wallace Breen), kuris šūdus kažkokius šneka kaip koks politikas. Supykęs, Giedrius varo kreiptis į vadovybę, bet vietiniai mentai nesupranta ką čia Giedrius bando pasakyt, nes šnekėt nemoka, tai ir stūmia jį kai kokį. Už tokį naglumą, Giedrius nuvarė prie traukinio, kuris jį nuvežtų į Naują Prospektą (angl. Nova Prospect), bet jį sustabdo mentas, kuris pasirodo esąs meškiuku Barniu iš Juodojo Stalo. Tasai, per Skype, susisiekia su daktaru Izaoku Klyneriu(angl. Isaac Kleiner) nu ir sako kad rąstas tas menkysta, kuris Juodajam Stale visiems nuotaiką sušiko. Vietoj pizdy, jam sako, kad nueitų pas Izaoką svečių. Neišauklėtas ir tylus, Giedrius šokinėja per stogus kaip nežinau kas. Jam bando pagelbėt jungtukai, bet tuos sumuša mergina vardu Aliks (kažkoks beraštis dibilas jos vardą parašė kai Alyx. Nu amerikonai...). Ta jį nudeva pas Klynerį, nu ir pradeda Izaokas su Aliks artikuliuoti, kol Giedrius metinėja kaktuso puodelį Izaokui į veidą. Tuo tarpu ir meškiukas Barnis prisideda prie šaikos. Duoda Giedriui naują P.A.K. kostiumą ir bando nuteleportuoti jį ir Aliks pas jos tėvą - Elijų Vainauską (Jo vardą neįmanoma buvo kaip nors juokingai išversti, tai buvo parinktas kažkokio politiko vardas). Aliks sėkmingai nuteleportuota, o vat Giedrius buvo išmestas laukan, nes Klynerio gyvūnėlis ūtelė (angl. headcrab) sukniso visą procesą nu ir dabar Giedriui kitą kelią ieškot. Pakeliui, Barnis duoda jam jo seną viniatraukį nu ir dabar Giedrius pasiruošęs raut šiknas kaip vinius. Toliau nelabai yra ką pasakot. Ten jis tai kanalizokuose šlamštės, tai miestelį su Grigorijumi kažkokiu pašaudė į zombius, tai jis ten pavairavo, kalėjime buvo. Tai viskas labai įdomu, bet nuobodu. Gale jis susidoruoja su Valdu Blynu šaunamuoju ginklu ir kažkas ten pastate sprogo, ar panašiai. Trumpai tariant the end.

Asmenys ir organizacijos

Giedrius Laisvutis.

Giedrius Laisvutis

Protagonistas ir moksliukas su viniatraukiu laužtuvu. Neišauklėtas, vietoj žodžių muša arba šaudo. Pagal išvaizda atrodo kaip koksai netikęs gitaristas iš devynesdešimtųjų Klaipėdos. Nors jam dvidešimt septyni, atrodo lyg būtų septynesdešimt dviejų. Vienas susidorojo su monstriukais ir kareiviais Juodam Stale. Kažkokio velnio antroj daly jį nemato kaip kokį pašlemėką, kuris visą šitą košę sumalė, bet kaip vietinį Jėzų iš Nazareto. Matyt tie dibilai turi Stokholmo sindromą, arba tiesiog šikna skaitė ji biografiją. Propaguoja smurtą ir neapykantą mėmėms.

Žmogus Gė

Laibai įtartinas ir nemalonus asmuo. Šneka lyg lietuvių tik vakar išmokęs, kvėpuoja čia nemaloniai, dar ir dėvi kažkokius žydrus rūbus su violetiniu kaklaraiščiu. Stebi Giedrių po visą žaidimą kaip koks prievartautojas ar stalkeris. Sakoma, kad tasai išvis ne iš žemės kilęs, gal jis marsietis koks. Tai paaiškintų, kodėl jis šneka taip keistai ir kodėl jo akys tokios šviečiančios. Bet, tiesą pasakius, labiau panašu, kad jis tiesiog pyderas. Propaguoja homoseksualumą.

Barnis.

Meškiukas Barnis

Sargybinis ir Giedriaus draugas. Mėgsta išgert ir esa skolingas Giedriui alaus. Barnis taip pat labai nemėgsta gyvūnų, o labiausiai kates. Mat jis turėjo kažkokį incidentą su taip vadinama "kate", ir dabar jų labai pabijo. Propaguoja alkoholizmą ir įmanomą smurtą prieš gyvūnus.

Valdas Blynas

Antagonistas ir politikas. Buvęs Juodo Stalo direktorius, o dabar lygtais žemės valdovas, ar kažką panašaus. Gyveno savo bokšte ir sedėdavo ten. Mėgdavo šnekučiuotis su lervom kažkokiom per Skype, gal fetišas jo. Yra satyrinis personažas, vaizduojantis tipinį Lietuvos politinį veikėją.

Nihilantas

Tas kažkoks skraidantis kūdikis iš Kseno, su kuriuo Giedrius susidorojo šaunamuoju ginklu. Jis buvo gal devynaukščio namo dydžio ir turėjo dar trečia ranką, kuri jam iš krūtinės lindo. Propaguojamas smurtas prieš vaikus.

Aliks Vainauskaitė

Boba su pistiku. Propaguoja smurtą ir feminizmą.

Jungtukai

Jungtukai tai šiokia tokia tarpgalaktinė organizacija, kuri kažką siekia, nežinia ką. Neleidžia poruotis. Propaguoja totalitarizmą ir kolonializmą.

DLC

Negalima nepaminėti pirmo žaidimo du papildus - Priešingą jėgą (angl. Opposing Force) ir Melyną polinkį (angl. Blueshift). Priežastis, dėl kurios jie nėra paminėti istorijoje tame, kad nu nesuprasi ar tie du kanonai ar nekanonai. Vieni, dundos, sako kad kanonas, kiti, padavalkos, sako kad nekanonas. O kūrėjai tai išvis sako kad abu, tai čia nesuprasi nieko.

Priešinga Jėga.

Priešinga jėga

Ši vaikų smegenis pūvanti šaudyklė pasakoja apie Adrijų (angl. Adrian Shephard) - tipo tokį karį, kuris atvarė į juodajį Stalą kartu su armija visus ten pašaudyt. Visiems patiko. Sako, kad labai kietai čia padarė. Dar viena smurto ir neapykantos propaganda.

Mėlynas Polinkis.

Mėlynas polinkis

O vat tai šitas žaidimas apie visų mylimą meškiuką Barnį, kuris irgi dirbo Juodam Stale. Tasai pamatė, kad bazei kapiec, nu ir pabėgo kartu su keliais moksliukais. Mažai kam patiko žaidiakas, nes, matot, jame nebuvo nieko naujo, šaudymas buvo šūds šūdukais, ir kažkoks trumpokas buvo. Nekalbant apie tai, kad pristatyti papilde veikėjai neatsiranda antroj daly, išskyrus Barnį. Bet Barnis tai Barnis, šokoladinis būna, būna dar braškinis. Šitas Barnis tai su niekuom.

Pūna

Dar buvo kažkoksai kooperatyvus žaidimukas, kur reikėjo dviems žaidėjams lošt. Bet tai visiškai neįdomu, nes nu ką ten. Konsolėse tik normaliai pažaisi, plius kad ten bobos veikėjos tai ką ten. Propaguoja femenizmą.

Pusės gyvenimo 2 epizodai

Dar daugiau pašaudyt yra žaidimųkų. Kaip visada smurto propaganda, nėr ką dar pridūrt.

Pirmas epizodas

Pirmas epizodas nelabai kam patinka. Kai kurie sako kad šūdas, kiti kad visai nieko. Pati šaudyklė tesia antros dalies istoriją. Giedrius su Aliks nutaria valint iš miesto septyniolika. Nu ir nuvalina.

Antras epizodas

O antras tai vapšie nieko, sako kad geriau už visą antrą dalį. Siužetas ten kažką apie tai kad rastas Borealis, toks didelis laivas kuris kažkaip sugebėjo atsidurti ar ten Antarktidoj, ar Šiauliuos, nesvarbu. Svarbu tai, trumpai tariant, kad nu miršta tas Elijus ir vsio.

Pusė Aliks gyvenimo

Neseniai čia, du dvidešimtaisiais kovo kažkelintą, išėjo naujas žaidimukas toks. Virtualios realybės šaudyklė apie merginą Aliks. Tipo, biški, trumpai čia tasai žaidimas apie tai, kaip Aliks, kažkiek ten metų prieš antrą žaidimą, eina savo tėtuką gelbėt, nes jį mentai, matai, pavogė. Jai padeda toks čiuobrelis vardu Rasiokas, toks nedidelio ūgio senas pirdžius, šnekantis Naujosios Zelandijos akcentu (lietuviško skaitytojo patogumui galima įsivaizduoti, kad jis šneka žėmaitiškai). Nu ir begioja čia Aliks tenai-čionai, kol tą jos tėvą neišlaisviną toks vortigontas vienas. Tėvs jai pataria varyt į skraidantį laivą, o ten mat ir sutiks Giedrių Laisvutį, kuris vis dar miega. Nuvaro ji tenai, o ten ne Giedrius, pasirodo, o žmogus Gė. Tasai jai sako, kad arba ji išgelbėja savo tėva nuo mirties ateity ir eina prigūlti, arba eina į Kinijos miestą Nahui. Ta detaliai jam išaiškina, išartikuliuoja, kad pirmas varijantas kažkaip įdomiau skambą. Prigūlia ir nusnūsta, o toliau kaip ten būt tai nežinia.

Pusės gyvenimo šaltinis

Prieš tai, kaip įpisti antrą dalį, čiuveliai iš VOŽTUVo nutarė portuoti pirmą dalį į jų naują tokį variklį pavadinimu "Šaltinis", todėl žaidimas taip kvailai vadinas. Portavimas, aišku, buvo nesąmonė dar ta. Nepatartina žaisti, nes ten tai eina na kaip viskas blogai. Tekstūros kažkokios tos ne tos, visur kažkokie vabalai (bugs), ten apšvietimas gavnoja ir taip toliau. Nu niekam nepatiko.

Kuom pasižymi

Pirmas žaidimukas pasižymi tuo, kad buvo pirmas toksai kur, vietoj iškirptų scenų, viskas vykdavo realiu laikyžu ir žaidėjas vis dar turėjo galimybę pilnai kontroliuoti veikėją. Plius ten kažkas dar apie apšietimą yra, bet trumpai tariant buvo ką gero pasakyt apie vizualinę pusę. Antrokas žaidimas pasireiškė savo fiziką. Tipo galima svaidyti šūdus visur ir tipo labai kietai. Dar buvo pora žodžių apie veidų animaciją, bet, tiesiai šviesiai, tie veidai tiesiog beviltiški. Pusė Aliks gyvenimas irgi kažuo pasižymi rodos.

Susiję žaidiakai

Sumedžioti Laisvutį

Sumedžioti Laisvutį (angl. Hunt down the Freeman) tai toks šūdukas. Grynai nesąmonė kažkokia neaški. Ten tipo fanų žaidimas apie kažkokį edži lochą, kuris nori sumedžiot Laisvutį, nes tasai jam veidą sulaužė, matai. Viskas, ko reikia žinoti apie šitą smarvę, tai kad tai šūdas ir tiek.

Juodas Stalas

Tai, trumpai tariant, pilnai perdaryta pirma dalis. Ją sukūrė kažkokie entuziastai. Visi sako, kad geras žaidimas. Ji skiriasi nuo Pusės Gyvenimo Šaltinio tuom, kad paskutinis yra tiesiog portas, o pirmas yra pilnu pilniausiai perdarytas dalykėlis. Dar sako, kad ten Ksen lygis ne šūdas, kaip originaliame žaidime, tai čia dar vienas pliusiukas toks. O šeip tai gal ir kietas.

Pusė gyvenimo, bet dirbtinis intelektas sąmoningas

Čia iš tikrųjų ne geimas, o šeip vaizdo įrašiakai Jūtūbėje. Ten tipo čiuvas lošia pirmą žaidimą su VR šalmu, o ten tokie juokingi čiuveliai juokauja dar. Nu karoče juokinga ten labai. Įrašiakai labai populiarūs, nes tipo ten sujūngė rolės žaidimą ir letsplėjų tokį vadinamą ir gavosi ne košė makalošė, o grynai geras toks pyragėlis. Ten vieno čiuvo vardas daktaras Končius (angl. Dr. Coomer), čia šeip pavyzdys.

O tai kur išnašos?

Žmogus Gė pavogė visas išnašas ir šypsos.