Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arch Enemy

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:54, 23 gruodžio 2009 versija, sukurta Varnėnas2 (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: thumb|left|400px|Štai taip atrodo visa grupė. '''Arch Enemy''' tai viena geriausių Death Metal žanro grupių, o galbūt netgi geriausia visų laik...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Štai taip atrodo visa grupė.

Arch Enemy tai viena geriausių Death Metal žanro grupių, o galbūt netgi geriausia visų laikų ir visų žanrų grupė (čia pagal skonį). Grupės sudėtis atrodytų maždaug taip: Dainuoja (ir labai gražiai)-Angela Gossow, muziką parūpina toksai tai raudonplaukis gitaristas šitos grupės įkūrėjas Michael Amott ir jo brolis Christopher Amott na ir žinoma dar yra bosistas su būgnininku.

Ankstyvos dienos

Viskas prasidėjo 1996 metais kai Michael Amott išėjo iš grupės Carcass ir nusprednė įkurti naują grupę. Surinko šutvę muzikantų ir pradėjo varyti Death'ą. Tiesa niekas nežinojo kad Vokietijoje gyvena tokia tai Angela Gossow, o ir pati Angela nežinojo apie kažkokią tai švedų grupę. Bet varė jie tai neblogai su tuometiniu vokalistu Johan Liiva jie išleido 3 albumus ir tapo žinomi, netgi Angela Gossow kuri laisvalaikiu savo malonumui dainuodavo undergraundo grupėje Mistress ir dirbo metalo žurnaliste. Susitarė dėl interviu su grupe (o gal tik su Michaeliu) ir kažkaip ten gavosi kad paliko savo grupės demo diską kureme buvo šūdinos kokybės ir visiškai mėgėjiškas pasirodymas kažkokiame klube.

Naujasis dešimtemtis

Ir taip nutiko kad pradėjus kurti ketvirtajį grupės albumą Michaelis kaip grupės įkūrėjas pasakė Liivai kad pistų naxui, nes neva jiems reikia dinamiškos moteris grupėje. Liiva išėjo (ir nesunkei rado vietą kitose grupėse, o vėliau net pats vieną įkūrė ir ilgai bei laimingai gyvena). Grupė ant bajerio surengė atranką į kurę pakvietė Angelą Gossow ir žinoma ji laimėjo. Taip išėjo vienas albumas kureme pusė dainų buvo atliekamos Liivo, o kita pusė Angelos. Ir ant pačios dešimtemčio pabaigos sugalvojo visi kad reikia perdainuoti Angelai geriasias Liivo dainas ir išleisti naują albumą pavadinimu The Root Of All Evil. Yra dar pletkų kad Angela susukusi romaną su Michaeliu, nes abu vieniši ir šiltų, draugiškų jausmų net neslepia. Tačiau apie asmeninį gyvenimą visiškai niekur nekalba ir nerašo :( .