Šūdukas ant pagaliuko

Šūdukas ant pagaliuko - tai tiesiog šūdo gabaliukas, kuris pasmeigtas ant pagaliuko tam, kad nereiktų teptis rankų. O kam reikia pasmeigti šūduką ant pagaliuko? Ogi aišku tam, kad duotum tą šūduką kam nors kitam ar ką nors kitą ištepliotum. Trumpai tariant, visiškai beprasmis dalykas.

Nelabai gražu, bet kadangi mes esame enciklopedija, tai visgi turime parodyti jums ir šio straipsnio iliustraciją. Nuotraukoje matote šūduką ant pagaliuko.

Tai vat šūdukas ant pagaliuko taip ir simbolizuoja tokią beprasmybę, tiesiog išmatas, ant pagaliuko. Niekam to nereikia, tai tiesiog nesąmonė, kažkokia beprasmybė ir šūdų paradigmos apraiška.

Bendrai tai šūdukas ant pagaliuko nėra nei gražus, nei teiktinas dalykas, tai nieko gero nesimbolizuoja. Tačiau kadangi šis posakis smarkiai paplitęs, tai jis nusipelno ir aprašymo tokioje padorioje enciklopedijoje, kaip Pipedija, idant skaitytojai būtų supažindinti su neteiktinais reiškiniais.

Informuojame, kad tiktai Pipedija yra vienintelė Lietuvos enciklopedija, oficialiai bendradarbiaujanti su pasauline nesikeikimo organizacija - No Cussing Club. Kadangi Pipedija yra šios organizacijos atstovai Lietuvoje, tiktai Pipedijos išaiškinimai turi juridinę galią, vertinant teisingą netinkamų žodžių ir išsireiškimų vartojimą.