Tai jau koks bent melejonas babkių... Tikrai tikrai daug pinigų
Vaje kokie dideli pinigai! Betgi tai ne kokie Labai dideli pinigai
Visgi DP gaunami iš meilės tiems pinigams. Meilė gaunama turint kokį tai biznelį, paskui politikoje įgyvendinant savo norus ir etc. Meilė pavirsta patologija, todėl politika yra nuo menkystos iki trampistos. Jei turi rankoje milijoną - tai dideli pinigai. Jei turi šautuvą - kruvini pinigai, tiek to nušaus tave rytoj.
Vėlgi pinigai nėra svarbu, gal svarbiau saulėlydis ar krabas ant smėlio, bet svarbiausia - Dideli pinigai!!! Jie tiek svabūs, kad net gyventi nėra svarbu. Patikėkite - pinigai nieko nesprendžia, jų siekimas tik suskaldo esybę ir tampi gyvūlys, paprastas gyvūlys, va taip.