Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Penkios Naktys pas Fredį: Saugos Pažeidimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:55, 25 gruodžio 2021 versija, sukurta Kolia iš GTA 4 (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: thumb|right|400px|Tikrų tikriausias "Saugos Pažeidimo" plakatas. '''Penkios Naktys pas Fredį: Saugos Pažeidimas''' (''angl. Five Nights...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Tikrų tikriausias "Saugos Pažeidimo" plakatas.

Penkios Naktys pas Fredį: Saugos Pažeidimas (angl. Five Nights at Freddy's: Security Breach) yra tokis Penkių Naktų su Fredžiu serijos žaidimukas, sukūrtas "Plieno Vilnos Studijos" (angl. Steel Wool Studios) ir išleistas 2021-ų gruodžio 16-tą. Jis yra gan unikalus tarp kitų šios serijos baisiakų šūdiakų tuom, kad vietoj 2D spraitų, kur sėdi vienoj vietoj ir spaudinėji mygtukus, čia milžiniškas 3D pastatas, kur gali bėgioti ir šokinėti kur tik nori, o taip pat slėptis nuo robotų-žudikų.

Patsai geimas vyksta didžiuliame "picaplekse", kuris yra labai panašus į milijonus visokių pramogų ir parduotuvių turinčius Akropolį ar Ozą, bet labai stilizuotas 80-tų synthwave'o ir glamroko. Picaplekso pagrindiniai veikėjai yra keturi animatronikai: Visų žinomas meškiukas Fredis, glamroko Čyka, aligatorius Montgomeris ir vilkė Roksana. Ketrijulė spalvotų rokerių groja ir dainuoja vaikučiams aktų salėje, kol tie valgo skaniausios ir kokybiškiausios perdirbtos šiukšlių picos (tai net nėra nesąmonė, žaidime galima rasti dokumentą, kuriame kalbama apie picos perdirbimą iš šiukšlių). Taip pat yra vaikučių prižiūrėjimo centras, kurį valdo kvaištelėjęs dibilas Saulė, kuris tamsoje tampa kažkokiu prievartautoju Menuliu. Vieną gražią naktį, koncerto metu, Fredis palūžo ir koncertą teko atšaukt. Kol jis buvo išjungtas, kažkoks pizdiukas vardu Gregoris sulindo jam į, ne, ne į subinę, bet į pilvą, kuriame įprastai deda tortus. Kai Fredis atsibunda savo kambary, atrandą mažvaikį ir klausia "Kokio velnio?", bet vaikėzas sako, kad jį persekioja kažkokia boba sargybinė ir kad ja nepasitiki, dėl ko Fredis nori padėti školnikui iš picaplekso kuo greičiau išsinešdinti. Tačiau, picapleksas užsidarė, tad dabar Gregoris visai nakčiai užstrigo pastate kartu su ta sargybine, bei robotais, kurie nori jį suvalgyti ir jis turės išgyvent. Tad čia net ne penkios naktys, o kokios penkios-šešios valandos. Tikrų tikriausia apgaulė.

Po išleidimo, žaidimas buvo smarkiai kritikuojamas dėl daugelio dalykų. Labiausiai dėl gavnojančios optimizacijos ir jūrą bug'ų, dėl kurių kartais žaisti yra tiesiog neįmanoma. Žaidimas sveria virš 80 gigabaitų ir toks jausmas, tarsi 70 gigų sutalpino visą savo porno, nors iš tikrųjų čia tiesiog kažkoks imbicilas nutarė Fredžiui ant pėdų ir auskaro prichujarint po milijardą poligonų, nuo ko kadrai į sekundę krenta kažkur iki jūros dugno. Apart nuo techninių dalykų, žaidėjams geimas tiesiog pasirodė nebaisus ir kartais net nervinantis. Pavizdžiui.: Žaidimas retai sako, ką žaidėjui būtent reikia daryti, dėl ko itin lengva pasimesti milžiniškame pastate, tuo labiau, kad vietinis žemėlapis yra paprastai tragiškas ir juo niekada nesužinosi, kas kur yra. Taip pat, siužetas nepasirodė itin įdomus ir, sako, kad pabaigos (jų yra kelios) yra labai blogos ir neturi jokios prasmės. Nežiūrint į tai, žaidimas vis tiek surinko daug teigiamų recenzijų, nors čia turbūt nuo mokynukų.