Miela brangi Edita, kodėl vandalizuojate Pipediją?

Dėsiu baną tur būt, nes nesuprantu, kodėl vandalizmus darote.

Atsargiai su banais nes ir tave apskųs žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai.