Bahurs
Prisijungė 6 gegužės 2012
07:10, 13 birželio 2012 versija, sukurta Karvespienas (Aptarimas | indėlis)
Nekenciu dalbajobu, homofobu, naciu ir ju pakaliku, visu kurie ne su manimi. Ir atsiminkite, kad egzistuoja tik 2 nuomones, tai mano ir neteisinga!