Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mpanga: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''mpanga''' - pirmasis Lietuvos kosmonautas, 1986 m. per klaidą išėjęs į atvirą kosmosą. Dėl to šiuo metu dabar labai gėdijasi. Iki šiol jaučia ryšį su k...)
 
S (Atmestas 78.60.236.192 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Fandorina versija)
 
(nerodoma 6 tarpinės versijos, sukurtos 4 naudotojų)
1 eilutė: 1 eilutė:
'''mpanga''' - pirmasis Lietuvos kosmonautas, 1986 m. per klaidą išėjęs į atvirą [[Kosmosas|kosmosą]]. Dėl to šiuo metu dabar labai gėdijasi. Iki šiol jaučia ryšį su kosmosu, teikia įvairias nemokamas konsultacijas.  
'''Mpanga''' - pirmasis Lietuvos [[kosmonautas]], [[1986]] m. per klaidą išėjęs į atvirą [[Kosmosas|kosmosą]]. Dėl to šiuo metu dabar labai gėdijasi. Iki šiol jaučia ryšį su [[kosmosas|kosmosu]], teikia įvairias nemokamas konsultacijas.  


=== Asmeninis gyvenimas ===


Informacija išimta subjekto prašymu.
=== Profesinė veikla ===
Kalbama, jog Mpanga slaptai priklauso Japonijos kosmoso tyrimų agentūrai, o viešai pasirodo prisidengęs ''Koichi Wakata'' slapyvardžiu. Suklastojęs dokumentus, pateko į kosminio laivo Discovery įgulą, su kuria kartu 2009 m. atliko keletą tyrimų ir išleido mokslinį veikalą "Lytinė sueitis nesvarumo būsenoje".


=== Nuorodos ===
=== Nuorodos ===


* [http://www.youtube.com/watch?v=rOgQ60AgOVY Mokomasis video]
* [http://www.youtube.com/watch?v=rOgQ60AgOVY Mokomasis video]
[[Category:Internautai]]

Dabartinė 22:03, 9 balandžio 2011 versija

Mpanga - pirmasis Lietuvos kosmonautas, 1986 m. per klaidą išėjęs į atvirą kosmosą. Dėl to šiuo metu dabar labai gėdijasi. Iki šiol jaučia ryšį su kosmosu, teikia įvairias nemokamas konsultacijas.


Profesinė veikla

Kalbama, jog Mpanga slaptai priklauso Japonijos kosmoso tyrimų agentūrai, o viešai pasirodo prisidengęs Koichi Wakata slapyvardžiu. Suklastojęs dokumentus, pateko į kosminio laivo Discovery įgulą, su kuria kartu 2009 m. atliko keletą tyrimų ir išleido mokslinį veikalą "Lytinė sueitis nesvarumo būsenoje".

Nuorodos