Šablonas:Internetų naujienos: Skirtumas tarp puslapio versijų

nėra keitimo aprašymo
 
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta 24 naudotojų)
1 eilutė: 1 eilutė:
[[Vaizdas:Flag_of_Israel.png|200px|thumb|left|Tai jau galgi čia irgi [[Lietuva]], kai taip giliau pasigilini?]]
[[Vaizdas:Iranas-ajatola-Ruhollah-Khomeini.webp|thumb|left|300px|Eilinis Irano [[Aukščiausias ajatola]] pasikeitė į kitą, jau kažkelintą, ir linkime, kad ir toliau kuo dažniau keistųsi]]
Štai ir prisiruošėm parašyti kažkokias naujienas, o jų prisikaupė tiek, kad net sunku sugalvoti, apie ką čia rašyt - taigi savaime aišku, kad apie [[Iranas|Iraną]] ir tai, kaip [[Donald Trump]] jį bombina per visus galus.


[[Izraelis]] gi pasirodo besąs ir [[LDK]] žemėse žydų sugalvotas, ir žydų litvakų išties įkurtas, taigi, kaip ir giliau pakapsčius - matomai gaunasi kaip dalis [[LDK]], kitaip tariant - [[Lietuva|Lietuvos]] kolonija tiesiog? Taigi gal ir natūralu, kai [[Vilnius]] daugel šimtmečių buvo pasaulinis žydų kultūros centras, iš kurio pasaulinis sionistų sąmokslas kilo.
Štai tepraėjo kelios dienos, o pamišę islamistinio komunizmo vadai (ar tai komunistinio islamizmo - kaip jums labiau norisi) jau didžiule dalimi išdaužyti. Vienas [[Aukščiausias Ajatola]] nudėtas, kartu su visa šeimyna, užtat į jo vietą jau išrinktas naujas. O prasidėjo gi tai nuo to, kad porą dešimtmečių tyliai sau gaminę [[atominė bomba|atominę bombą]], tie Irano veikėjai ėmė girtis ir kažkuo grąsinti [[JAV]], aiškindami, kad dabar jau amerikonai tegul pasisaugo. Tai amerikonai ilgai nemąstė ir nusprendė, kad jei jau Iranas turi kuo grąsinti, tai reikia išbombinti taip, kad nebeturėtų.


O betgi taip kaip tais kiti sako, kadgi Izraelio įtaka per visokius pasaulinius finansus Lietuvai neabejotina, taip kad ir Lietuva galimai tapsianti tiktais Izraelio priedėliu - kolonija, nesgi turtas išparduotas, o viską čia valdo [[bankai]].
Štai taip staigiai ir prasidėjo Irano karas. Tikėtina, kad dar viena-kita savaitė ir viskas tenai jau aprims, o teliks tiktai žvalgybiniai dronai, ieškantys <strike>[[vatnikai|vatnikų]]</strike>, atsiprašom, [[šachedai|šachedų]] ir juos tikslingai naikinantys.


O tai čia vat ir [[Pipedija]] taip siūlo gi: kaip ten būtų ar nebūtų, betgi svarbi valstybė...
<noinclude> [[Kategorija:Pirmo puslapio skaidymo šablonai|{{PAGENAME}}]] </noinclude>
1 723

pakeitimai