Mikaldos pranašystės: Skirtumas tarp puslapio versijų

273 pridėti baitai ,  02:09, 15 lapkričio 2024
nėra keitimo aprašymo
Žyma: visualeditor
 
1 eilutė: 1 eilutė:
[[Vaizdas:2021-03-29-17.jpg|miniatiūra|Oi ... atsiprašome, ne tas paveikslėlis]]
[[Vaizdas:2021-03-29-17.jpg|miniatiūra|Oi ... atsiprašome, ne tas paveikslėlis]]
'''Mikaldos pranašystės''' - apie 500 m.pr. e. lygtai gyvenusios Sabos karalystėje, raganos pranašystės, kurias surašė į devynias knygas. Kažką ten pranašavo, bet skirtingai nuo  kitų  tūkstančių pranašų - mokėjo rašyti. Kažkokiuose šaltiniuose yra minima, kad visai nusigyveno ir norėjo  parduoti tas knygas Romos imperatoriui. Čia visai nesusipratimas, nes laike, Romos imperija atsirado mūsų eros pirmaisiais metais, tai ta ragana arba ilgai gyveno, ar čia pasaka kokia. Paskui tos knygos netikėtai pradingo ir atsirado tik dabartiniame laike, galima su nuolaida nusipirkti už 0,99 centus, matyt  tiek ir vertos, nors dar mažiau, nes kažkas nori užsidirbti.
'''Mikaldos pranašystės''' - apie 500 m.pr. e. lygtai gyvenusios Sabos karalystėje, raganos pranašystės, kurias surašė į devynias knygas. Kažką ten pranašavo, bet skirtingai nuo  kitų  tūkstančių pranašų - mokėjo rašyti. Kažkokiuose šaltiniuose yra minima, kad visai nusigyveno ir norėjo  parduoti tas knygas Romos imperatoriui. Čia visai nesusipratimas, nes laike, [[Romos imperija]] atsirado beveik mūsų eros pirmaisiais metais, tiksliau 27 metai iki [[Kristus|Kristaus]] gimimo, tai ta ragana arba ilgai gyveno, ar čia [[pasaka]] kokia. Paskui tos knygos netikėtai pradingo ir atsirado tik dabartiniame laike, galima su nuolaida nusipirkti už 0,99 centus, matyt  tiek ir vertos, nors dar mažiau, nes kažkas nori užsidirbti.
 
Reikia čia visgi paminėti, kad Mikaldos pranašystės yra vienos iš kelių visų laikų populiariausių ir garsiausių [[pranašystės|pranašysčių]], taip kad istoriškai svarbus leidinys čia gaunasi.
 


[[Category:Pranašystės]]
[[Category:Pranašystės]]
356

pakeitimai