Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Auksinė avietė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems Advanced mobile edit
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta 3 naudotojų)
1 eilutė: 1 eilutė:
[[Vaizdas:Golden Raspberry Award .jpg|miniatiūra|Kas praplepės, kad tokių gavo daugiau nei aš... tam ausys ant makaronų išaugs.. vot]]
[[Vaizdas:Golden Raspberry Award .jpg|miniatiūra|Kas praplepės, kad tokių gavo daugiau nei aš... tam ausys ant makaronų išaugs.. vot]]
Tai '''''Golden Raspberry Award'''''  apdovanojimas kurį nori gauti bet koks filmas, kuris nėra geresnis už blogesnį filmą, koks tik gali būti. Tai šūdams išleisti milijonai, bet.. nu yra dugnas nuo kurio galima atsispirti, gal net pašokti į ... pragarą.
'''Auksinė avietė''' ([[anglų kalba|angl.]] ''[http://www.razzies.com/index.html Golden Raspberry Award] taip pat [[Razzie Award]]'' )– toksai (anti)apdovanojimas, kurį nori gauti bet koks filmas, kuris nėra geresnis už blogesnį filmą, koks tik gali būti. Tai šūdams išleisti milijonai, bet.. nu yra dugnas nuo kurio galima atsispirti, gal net pašokti į ... pragarą. Daugybė įvairių kompanijų, kino studijų, aktorių irgi režisierių nuo [[1981]] vis bando pralaužti dugną, kurdami ir vaidindami vis šūdinesniuose ir šūdinesniuose filmuose, kurie prilygsta eilinio šiuolaikinio žurnaliūgos straipsneliui, nes pasaulis [[toks]] pasaulis, kad visur vieni šūdai, deja...
 
Pačio prizo savikaina turi būti ne didesnė nei 5 doleriai.
 
Čia pateikti filmai kurie gavo tą "superprizą" ir taip pat nominuoti tokiam apdovanojimui.


== Filmai, gavę auksinę avietę ==  
== Filmai, gavę auksinę avietę ==  
Paminėsime kelis, neverta net žiūrėti... bet kaip žinoma, uždraustas vaisius saldesnis... Gerai, pateikiame:
Paminėsime kelis, kai kurių neverta net žiūrėti... bet kiti gali būti gerai įvertinti [[Pipcinema|Pipcinemos]], kas daro juos visai žiūrimus... nesgi uždraustas vaisius saldesnis. Gerai, pateikiame:


*'''Friday the 13th''', 1980 - biudžetas 550 tūkst. dolerių, nufilmuotas per 28 dienas. Žudikas žudo žudomus žmones. Viskas vyksta vasario 31 dieną ... ble ne,  penktadienį .. na 13 dieną. Tapęs kultiniu, nes tokia nesąmonė, kad pz.. bet uždirbo apie 50 lemų, bet tai neįrodo filmo gerumo.
*'''Friday the 13th''', 1980 - biudžetas 550 tūkst. dolerių, nufilmuotas per 28 dienas. Žudikas žudo žudomus žmones. Viskas vyksta vasario 31 dieną ... ble ne,  penktadienį .. na 13 dieną. Tapęs kultiniu, nes tokia nesąmonė, kad pz.. bet uždirbo apie 50 lemų, bet tai neįrodo filmo gerumo.
18 eilutė: 22 eilutė:


*'''Lock Up''', 1989 - jau geriau nebūtume paminėję šio filmo vien dėl [[Stallone|šito]].
*'''Lock Up''', 1989 - jau geriau nebūtume paminėję šio filmo vien dėl [[Stallone|šito]].
*'''Star Trek V: The Final Frontier''', 1989 - mokslinis fantastinis filmas su baisiai nugrimuotais ateiviais, kažkokiu erdvėlakiu "Enterpraiz" skraido visatoje ir visiems padeda, kartais pakariauja. Tenesupyksta "Žvaigždžių kelio" gerbėjai, bet filmas visai ne mokslinis, o ir fantastika ten panaši į pirmoko šūdą.
*'''Rocky V''', 1990 - S.Stallone scenarijus, pats kaip visada - vaidina. Tai viskas tas pats, bet grįžtama į šūdiną gyvenimą kaip pradžioje, nes babkes visas pavogė kažkoks buhalteris. Jo, čia tik Sylvester gali taip sugalvoti. Paskui gauna galvos smegenų traumą, kas yra tikrai mokslinė fantastika - kur ten gauti traumą ir dar smegenų. Žodžiu žiūri ir ... verki.
*'''Hudson Hawk''', 1991 - o čia tai visiškas nesusipratimas. Labai nebloga komedija su [[Bruce Willis|Walter Bruce Willis]], kur reikia pavogti Leonardo Da Vinčio kubą pasauliui užvaldyti .. auksu. Veikia alternatyvi grupuotė su keistais asmenimis ir beprotiškai baisia gražuole. Filmas labai krūtas, gal tie amerikonai, ne viską suprato.. ar kaip? Tiesa, ir babkių surinko mažai, kas apverktina. Šį filmą tikrai verta pažiūrėti vien dėl juodo jumoro ir Briuso vaidybos. Gal net bus įvertintas [[Pipcinema]], juoba labai trūksta vertinimų su 3, 5, 7, 9 balais etc. (bet realiai gaus apie 16)
*'''[[The Bodyguard]]''', 1992 - čia vėl neaiškumai. Ar dėl [[Kevin Michael Costner]] ar dėl [[Whitney Elizabeth Houston]] amerikonai apšiko filmą, ar patys apsišiko, nes filmas surinko veik puse melejardo, su 25 melejono biudžetu. Kevinas vaidina super, net ta dainininkė suvaidino save, kaip kokia tikra aktorė. Muzika - Whitney dainos, kurios įtrauktos į pasaulio geriausių dainų 50 - tuką. Vertas peržiūros, ir [[Pipcinema]] turi įvertinti.
*'''Last Action Hero''', 1993 - pagaliau prisikasėme prie [[Arnold Alois Schwarzenegger]]. Tai vaikiškas banalus sapnas su Švarcu priešaky. Filmas apie filmą, o tas filmas mėšlas paskutinis. Aišku uždirbo neblogai, nes vien paminėjus Geležinį Arnį visoms pasistoja t.y. ... na ten kitaip. Filmas tinka penkiamečiams, kurie dar ir tėvus į kinoteatrą atsivelka ir eina taip penkis kartus. Va iš kur babkės.


*'''Hudson Hawk''', 1991 - o čia tai visiškas nesusipratimas. Labai nebloga komedija su [[Bruce Willis|Walter Bruce Willis]], kur reikia pavogti Leonardo Da Vinčio kubą pasauliui užvaldyti .. auksu. Veikia alternatyvi grupuotė su keistais asmenimis ir beprotiškai baisia gražuole. Filmas labai krūtas, gal tie amerikonai, ne viską suprato.. ar kaip? Tiesa, ir babkių surinko mažai, kas apverktina. Šį filmą tikrai verta pažiūrėti vien dėl juodo jumoro ir Briuso vaidybos. Gal net bus įvertintas [[Pipcinema]], juoba labai trūksta vertinimų su 3, 5, 7 balais etc.




Aplamai po to eina gana neblogi filmai, kaip [[Waterworld|Vandens pasaulis]], Anakonda ir etc. Čia gal kokia homofobija suveikė, ar smegenys aukštyn išvirto, vien ką Eurovizijos laimėtojai reiškia, pyzdiec kur ritasi tas pasaulis...


[[Category:Apdovanojimai]]
[[Category:Apdovanojimai]]

12:50, 21 gegužės 2024 versija

Kas praplepės, kad tokių gavo daugiau nei aš... tam ausys ant makaronų išaugs.. vot

Auksinė avietė (angl. Golden Raspberry Award taip pat Razzie Award )– toksai (anti)apdovanojimas, kurį nori gauti bet koks filmas, kuris nėra geresnis už blogesnį filmą, koks tik gali būti. Tai šūdams išleisti milijonai, bet.. nu yra dugnas nuo kurio galima atsispirti, gal net pašokti į ... pragarą. Daugybė įvairių kompanijų, kino studijų, aktorių irgi režisierių nuo 1981 vis bando pralaužti dugną, kurdami ir vaidindami vis šūdinesniuose ir šūdinesniuose filmuose, kurie prilygsta eilinio šiuolaikinio žurnaliūgos straipsneliui, nes pasaulis toks pasaulis, kad visur vieni šūdai, deja...

Pačio prizo savikaina turi būti ne didesnė nei 5 doleriai.

Čia pateikti filmai kurie gavo tą "superprizą" ir taip pat nominuoti tokiam apdovanojimui.

Filmai, gavę auksinę avietę

Paminėsime kelis, kai kurių neverta net žiūrėti... bet kiti gali būti gerai įvertinti Pipcinemos, kas daro juos visai žiūrimus... nesgi uždraustas vaisius saldesnis. Gerai, pateikiame:

  • Friday the 13th, 1980 - biudžetas 550 tūkst. dolerių, nufilmuotas per 28 dienas. Žudikas žudo žudomus žmones. Viskas vyksta vasario 31 dieną ... ble ne, penktadienį .. na 13 dieną. Tapęs kultiniu, nes tokia nesąmonė, kad pz.. bet uždirbo apie 50 lemų, bet tai neįrodo filmo gerumo.
  • Rambo: First Blood Part II, 1985 - po pirmos gan neblogos dalies, Sylvester Gardenzio Stallone suvaidino beprotį karį, išlaisvinant iš Vietkongo amerikiečių kalinius, kurie yra kažkur ... Tailande, bet vistiek džiunglėse. Filmas absurdiškas su dar blogesne vaidyba. Scenarijų parašė pats James Francis Cameron (Terminatorius, Svetimas..), bet buvo taip pat nominuotas.. taip pat.
  • Rocky IV, 1985 - vėl tas pats Stallone, bet boksininkas. Kaunasi su tokiu tikru rusu.. na Dolph Lundgren, kuris na nu labai panašus į rusą, amerikiečių ir italų įsivaizdavimu. Uždirbo nemažai babkių, bet yra suprantamas tik kažkokiems debilams ruskiams, labai nepanašiems į tą patį Dolph'ą.
  • Howard the Duck, 1986 - tai toks tipo multiplikacinis antinas patekęs į mūsų pasaulį, jis ne multiplikacinis bet vistiek, čia dėl supratimo. Elgiasi kaip paskutinis gėzas, ar narkomafijos vadeiva t.y. kaip tikras vyras, toks nenusisekęs feminisčių ne gėjus. Šiaip filmas nieko, bet nusipeno šios premijos.
  • Cobra, 1986 - vėl ir vėl tas Stallone (jau atsibodo), kažkoks gėzas su motociklu ir durnais akiniais nuo saulės, tipo krūtas. Taip ir buvo įvertintas, kaip ir pačio S.Stallonės fantazijos.
  • Rambo III, 1988 - jau neminėsime kas vaidino, nes vemti verčia. Bet tiek to.. turėkime valios ! Veiksmas vyksta Afganistane, nors mes visi žinome kuo tai baigėsi. Šūdinas filmas su dar šūdinesniu artistu.
  • Lock Up, 1989 - jau geriau nebūtume paminėję šio filmo vien dėl šito.
  • Star Trek V: The Final Frontier, 1989 - mokslinis fantastinis filmas su baisiai nugrimuotais ateiviais, kažkokiu erdvėlakiu "Enterpraiz" skraido visatoje ir visiems padeda, kartais pakariauja. Tenesupyksta "Žvaigždžių kelio" gerbėjai, bet filmas visai ne mokslinis, o ir fantastika ten panaši į pirmoko šūdą.
  • Rocky V, 1990 - S.Stallone scenarijus, pats kaip visada - vaidina. Tai viskas tas pats, bet grįžtama į šūdiną gyvenimą kaip pradžioje, nes babkes visas pavogė kažkoks buhalteris. Jo, čia tik Sylvester gali taip sugalvoti. Paskui gauna galvos smegenų traumą, kas yra tikrai mokslinė fantastika - kur ten gauti traumą ir dar smegenų. Žodžiu žiūri ir ... verki.
  • Hudson Hawk, 1991 - o čia tai visiškas nesusipratimas. Labai nebloga komedija su Walter Bruce Willis, kur reikia pavogti Leonardo Da Vinčio kubą pasauliui užvaldyti .. auksu. Veikia alternatyvi grupuotė su keistais asmenimis ir beprotiškai baisia gražuole. Filmas labai krūtas, gal tie amerikonai, ne viską suprato.. ar kaip? Tiesa, ir babkių surinko mažai, kas apverktina. Šį filmą tikrai verta pažiūrėti vien dėl juodo jumoro ir Briuso vaidybos. Gal net bus įvertintas Pipcinema, juoba labai trūksta vertinimų su 3, 5, 7, 9 balais etc. (bet realiai gaus apie 16)
  • The Bodyguard, 1992 - čia vėl neaiškumai. Ar dėl Kevin Michael Costner ar dėl Whitney Elizabeth Houston amerikonai apšiko filmą, ar patys apsišiko, nes filmas surinko veik puse melejardo, su 25 melejono biudžetu. Kevinas vaidina super, net ta dainininkė suvaidino save, kaip kokia tikra aktorė. Muzika - Whitney dainos, kurios įtrauktos į pasaulio geriausių dainų 50 - tuką. Vertas peržiūros, ir Pipcinema turi įvertinti.
  • Last Action Hero, 1993 - pagaliau prisikasėme prie Arnold Alois Schwarzenegger. Tai vaikiškas banalus sapnas su Švarcu priešaky. Filmas apie filmą, o tas filmas mėšlas paskutinis. Aišku uždirbo neblogai, nes vien paminėjus Geležinį Arnį visoms pasistoja t.y. ... na ten kitaip. Filmas tinka penkiamečiams, kurie dar ir tėvus į kinoteatrą atsivelka ir eina taip penkis kartus. Va iš kur babkės.