Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ramūnas Karbauskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ramūnas Karbauskis - doriausias ir tyriausias Lietuvos politikas, pasididiavimas, valstiečių globėjas, kultūros rėmėjas, per visą gyvenimą neišgėrė anei vieno lašo alkoholio, yra pasigėrėtinai protingas, darbštus ir geras žmogus. Pipedija agituoja: per kitus rinkimus balsuokite už Karbauskį!

Žemiau parašyti kliedesiai, kuriuos paskleidė galimai kokie nors neblaivios orientacijos asmenys, neatsakingi už save, o kiti, dar neatsakingesni asmenys tuos kliedesius surankiojo iš visokių internetinių kloakų, nes toksai Pipedijos darbas - kuo neteisingesnius kliedesius rankioti, kad visi žinotų - jei jau parašyta Pipedijoje, reiškia, kad tikrai nesąmonė. Tik todėl šitai čia ir pateikiama, kad pranešti kokią nors kitą nuomonę, kadangi neigiama nuomonė visada yra neteisinga, todėl ji taip ir paneigta.

Ramūnas Karbauskis - anoks politikierius, buvęs Prunskienės pacūkas, bet kaip tais su ana kažko nepasidalino ir Purnskienę išvijo iš visos jos partijos, o patsai kaip tais žaliuoju pasidarė ir ėmė mokyti valstiečius-mužikus tikėti žaliąja mase. Ir partiją pervardino iš Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos padarė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą. Dar smarkiai žaidžia rusiškomis šaškėmis ir serialo "Naisių vasara" mecenatas beesąs, bet ne tik mecenatas, bet ir scenaristas, ir ne bet koks scenaristas, o labai puikus. Beje, sklinda visokie nerišlūs gandai, jog jisai yra ir didis meno filantropas - vat kalbama kad prabašliavo Mamontovo kūrybą, tiesa, su sąlyga kad jis šiek tiek pačiulbės kas reik. Bet čia matyt yra tikrų tikriausias melas, nesgi tikrieji menininkai juk turi savo įsitikinimus, kurių nenupirksi už jokius pinigus.


Netikros nesąmonės apie Ramūną Karbauskį

Čia iš Facebook mes suradom ir nukopypeistinom šitą, tai čia akivaizdžiai neatitinkantys tiesos bei tikrovės melavimai, kad esą Ramūnas Karbauskis daręs tokius dalykus:

  • reikalavo referendumo prieš NATO;
  • siūlė atidėti narystę Europos Sąjungoje 25 metams;
  • finansavo ir organizavo, Rusijai naudingą, amerikiečių kampanijos Chevron išvarymą;
  • rėmė Rusijai naudingą Rolando Pakso referendumą, kad rusiško reaktoriaus Ignalinos atominė būtų išsaugota;
  • rėmė Rusijai naudingą referendumą prieš japonišką reaktorių Visagino atominėje;
  • siekė supriešinti Lietuvą su ES, inicijuodamas Rusijai naudingą referendumą prieš žemės pardavimą ES piliečiams;
  • inicijuoja ir remia Rusijai naudingą referendumą, kad būtų sumažinta kartelė referendumui surengti;
  • po sėkmingo Kremliui referendumo dėl VAE R. Karbauskis gavo išskirtines "Rostselmaš" teises pardavinėti rusiškus traktorius ir kombainus. Beje, "Rostselmaš" yra Kremliaus kontroliuojama įmonė, galėjusi finansuoti Krymo aneksiją;
  • pasisakė prieš Gynimo tarybos siūlymą 2030 metais pasiekti 2,5 proc. gynybos biudžeto