Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Purnuškės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Purnuškės - toksai kaimas kažkur pakeliui į Molėtus, plačiai žinomas per Lietuvą, nes retkarčiais kokie tai niekadėjai būna, kad pataiso pirmą raidę "u" į raidę "o". Tai gaunasi koks nors kelio ženklas su keistoku užrašu, sakančiu, kad tai esąs porno.

Purnuškės yra garsios tuo, kad kokiais tai 1989 metais koksai tai prancūzų institutas paskaičiavo, kad čia yra geografinis Europos centras. Tai nesvarbu, kad tokių skirtingai suskaičiuotų ir vis vietą keičiančių geografinių centrų yra dešimtys, visiems lietuviams labai smagu ir patiems būti geografiniais centrais. Štai ta proga čia buvo 1997 metais pastatyta ir gegužės 24 atidengta kažkokia aikštė su Europos centro kolona, paminkliniu akmeniu ir pasigyrimu. Tai visai gerai atrodo.

Kitos purnuškės

Kaip jau būdinga, įvairūs kaimai Lietuvoje pasitaiko ne vieną kartą, tad ir Purnuškės yra ne vienos. Yra dar kažkokios kitos Purnuškės, kurios yra netoli nuo Nemenčinės ir štai jos tai išties niekam nežinomos, nebent tik kokia Enciklopedija apie tai kažką pamini kartais.