Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konteineriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Konteineriai - tai didelės šiukšlių dėžės, tokios, kad neretai ir žmogus visas sutilptų ir netgi gyvent galėtų, neišlįsdamas, o tik laukdamas, pakolei kas nors naujų šiukšlių atneš.

Na tai aišku, kad vienam žmogui gal konteineryje vietos ir per mažai, tai žmonės kai kurie gyvena šitaip šiukšlyne, bet pavyzdžiui kokia nors katė tai būna kad įsitaiso konteineryje ir ten ir ėda, ir šika, ir šildosi, ir veisiasi, ir taip toliau. Svarbu tik, kad iš to konteinerio šiukšlių neišvertinėtų, nes tada katei bus nesmagu, nes taip gi būna kartais, kad atvažiuoja šiukšliavežė, ir pila šiukšles su katėmis į mašiną, o paskui presuoja, tai kai taip gyvas kates supresuoja su šiukšlėmis, taigi dar žiauriau, nei koks šunelis Pipiras, numestas nuo tilto, o kodėl apie šiukšliavežius niekas neatskleidžia faktų ir visuomenė neprotestuoja prieš tokį žiaurų elgesį su gyvūnais?

Tai aišku kodėl, tai tik todėl, kad jei pasiūlysi šiukšliavežiams iš konteinerių kates gaudyti, tai tie pasiųs EN, taip kad niekas to padaryt negali, o šiukšles taigi reikia išvežti. Taip dėl merkantiliškų paskatų naikinama gamta ir sadistiškai žudomi gyvūnėliai - mūsų mažieji draugai.


Konteineriai - tai patikimas būdas pramisti ir pragyventi ne vienam valdžiažmogių nuskriaustam paprastam žmogui ar varguoliui
Navozo belaukiant
Konteinerių būna ir trapecijos formos