Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


KK1 Žinios

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

KK1 Žinios

Redaktorius ir minčių autorius:

Kastytis Karpasukas

Birželio 1

"Vasara, jūrą atnešė man..." (citata iš kultinio gabalo). Pirmoji vasaros diena, o mūsų redakciją, užplūdo tonos laiškų, su pagrindiniu klausimu "Ar jūs neatostogausit?". Mūsų konkurentai KK2 iš eLeNką, panašu apie žurnalistų atsakomybę pamiršo, o mums, dirbantiems, iš idėjos, taisyklės negalioja. Tad, užkandę ispaniškų agurkų ir išgėrę Baltarusiško alaus, sakome, "durnybių, kliedesių ir kitokios rašliavos, nebus per daug".

Gegužės 26

Orakulai, topsportai ir kiti "betai" raunasi plaukus - aštuonkojis Ikeras nusprendė, kad UEFA Čempionų lygą laimės "Manchester United" futbolininkai. Anksčiau aštuonkojis Ikeras teisingai išpranašavo Ispanijos taurės nugalėtoją bei lygiąsias 1:1 tarp "Real" ir "Barcelona". Skubame ir mes į lažybų punktą, tiesa ne pilna pinigine litų ir eurų, o didele šypsena burnoje, žavioji Kristina, ten dirbanti, žino kur kas daugiau. Mes pasikliaujame savo, o ne kažkokio aštuonkojo kojomis.

Gegužės 11

Vakar "Evrovizijos" pirmajame pusfinalyje paskelbus, kad į finalą pateko Naša Raša atlikėjas Aleksejus Vorobjovas, jis nesusitvardė: "„Tai Rusija! Tai Rusija, bliat! Ateik čia, bliat! Žiūrėk į akis, bliat!". Tuo tarpu, mūsų lenkaitė-lietuvaitė Evelina Saszenko apkerėjusi permatoma suknele ir be priekaištų atlikta anokia daina apie pavasarinę meilę be keismų, gavo kelalapį anaiptol ne į sanatoriją. Todėl mes kitataučius, skaitančius mūsų aktualias žinias raginame: "Balsuok, bliat! Tai mūsų garbė, bliat! Ji mūsų akys ir liežuvis, bliat!". Mes irgi atvirai, nes cencūra "Evrovizijoje" liko pamergės vietoje.

Gegužės 05

Vakar palaimintas visuomenei reikšmingų įvykių sąrašą, pagal kurį šalies televizijos išskirtinius valstybės renginius ar pasaulyje vyksiančias varžybas privalės rodyti nemokamais kanalais. Liaudis, tai sužinojusi, visom keturiom šokinėjo iš džiaugsmo, nes itin įkyrus ir visada pusgirtis Šapras, taip įgrysęs... O tokios nacionalinės religinės sporto šakos kaip kašis (slengas) ar dažasvydis (gerai būtų) ir tautinis šnypšiantis pasterizuotas alus, mus vėl suvienys ilgais rudens ar žiemos vakarais.

Gegužės 02

"Bin Ladenas. Osama Bin Ladenas. Agentas kodiniu pavadinimu "Wanted" nukautas. Tokia oficiali versija, sąmokslo teorijos piešia ką kitą, mes dalinai joms pritariame. Kol nepamatysim šio bičo galvos, tol nenurimsim. Amerika, užteks meluot, jūs norit naftos, mes teisybės!". Ši peticijos kopija, atsiusta į KK1 redakciją, anonimo. Mes nesame tikri, ar tai parašė visiškai sveiko proto žmogus, bet ir mes dalinai tam pritariame.

Balandžio 29

Vestuvės įvyko. Po vestuvių ceremonijos D.Britanijos princas Williamas su žmona Catherine pro Bakingamo rūmų vartus išriedėjo „Aston Martin DB6 MkII“ automobiliu. Ir mes ten buvom, viską matėm, sidrą išgėrėm, burnojom neturėjom, su princu kalbėjom, kažką nupezėjom, gražaus palinkėjom, po visko, su golfu išriedėjom. Būtų gerai. Bent pasvajot galime.

Balandžio 26

"Man Pele yra geriausias". Ne, tai ne peliuko Mikio pagirios sau, o legendinio spirdžiaus 70 m. Pele. Atspėkit mįslę : "Juodas Pele, su kamuoliu bet ne pelė?". Galime kiek nori šaipytis, bet kai kurie žmonės jau gimsta žvaidždėmis. Amen.

Balandžio 22

Madrido „Real“ futbolo klubui įteikta nauja Karaliaus taurė. Kaip žinia, trečiadienį madridiečiai taurės turnyro finale 1:0 įveikė „Barcelona“ tačiau per neapdairų gynėjo vieno "realisto" elgesį netyčia išmetė ją tiesiai po autobuso ratais. Visi Ispanijos karaliai, manoma, ne vieną syk apsivertė kapuose, nes šventosios taurės, sąlytis su nešvariais ratais, suteršė jų garbę ir orumą. Mes siūlome taurei suteikti, kitokį, mažiau įpareigojantį pavadinimą ir mažiau mojuoti ypač svarbiais daiktais.

Balandžio 20

Lietuvos banko valdybai tris kadencijas vadovavusiam Reinoldijui Šarkinui išmokėta 111 tūkst. litų išeitinė kompensacija. KK1 visą jo vadovavimo kadenciją vertina 1 balu, o jo fizionomiją 1. Bendrai viską sudėjus gaunasi 1. Tai kas pasakė, kad "sėskis, 2"? Geriau pirmas nuo galo, nei kažkelinta kadencija banke.

Balandžio 18

Sekmadienio vakarą finišavusio TėVė 3 projekto „Chorų karai“ finale triumfavo Danguolės Beinarytės vadovaujamas Kauno Burbuliukų choras. "Tai kova!" - buvo nuolat anonsuojama, bet toli gražu net iki karinių pratybų. Nes kai dainuojama, visi ginklai užkasami. O kas nugalėjo, ne tai svarbu, kare kaip ir meilėje, laimi kieno storesnė piniginė.

Balandžio 15

Žymiausias LT pedobear*as, kaunietis Ervydas Čekanavičius už grotų turės praleisti 17 metų. Laikrodis jau tiksi, o jis spaudžia savo kiaušius ir užpakalį šiltesnėse kelnėse - zonoje nepasitiks šampanu ir Napoleono tortu.

Balandžio 14

Lietuvoje ekonomikos atsigavimo požymiai yra aiškiai matomi, tačiau tai nereiškia, kad galima atsipalaiduoti, ketvirtadienį sakė premjeras Andrius Kubilius. O KK1, pilnomis nuo ašarų, pamėlusia, po paskutinių "Auksinių svogūnų" šou balių, nosimi, sustingusiais ir sužvarbusiais, nuo užsitęsusio šildymo sezono, pirštais, liūdnai palinksi galva. Eilinį kartą bandėme prakalbinti patys, poną K. Kubilą, ar kaip ten jį...Būtume padiskutavę šiuo klausimu, bet tas plepėjimo planas - "Ežys- pigus kaip velnias". Kad, po velniais, gerai tam ežiukui, susigūži ir saugus nuo mokesčių, kosminių kainų ir išorinių priešų. Tai, kaip gerbiamieji, per kokį ežio dyglį, gyvenimas jums pagerėjo?

Balandžio 10

Paskelbus, kad Darbo partija ir Naujoji sąjunga tampa vienu kūnu ir krauju, neoficialus gandonešis patvirtino, kad svarstoma junginį pavadinti "Naujieji Darboholikai". Bus vadovaujamasi socialistiniais šūkiais: "Visi viršvalandiniai vienikimės" ir "Dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti" Savo ruožtu KK1 kėsinasi pretenzijasį eLeNKę infošou KK2, kurio vien pavadinimas nuteikia nemaloniai. Tad mes manome, geriau vienas Kaka 1, nei du bulvariniai Kaka 2.

Balandžio 7

Lažybų bendrovė „Orokuilys“ paskelbė, jog sustabdomi laimėjimų išmokėjimai, susiję ne tik su rungtynėmis tarp Kauno „Žalgrybio“ ir Palangos „Naglas-Adakris“, bet ir su Prienų „Rudpupulio“ - Kėdainių „Nuirvėžis“ susitikimu. Ir mes ten buvom, su lažybų tarpininke filtravom, penkis litus pastatėm, nieko nelaimėjom, alų midų gėrėm, kišenėj nieko neturėjom. Beje, kas yra visiškai tikri, dėl sutartų varžybų, skambinkite ne varpais, o į KK1 redakciją. Atsidėkosim. Mes mylim ne tik krepšinį, bet ir krepšinio šalies alaus lažybas.

Balandžio 6

Trečiadienis nemažai daliai Lietuvos interneto vartotojų prasidėjo galvos skausmą keliančia žinute „thepagecannotbedisplayed“. Tiesa, tik tiems, kurių pradiniu naršyklės puslapiu nustatyti gūglą, gėmeilą arba jūtūbę, skelbia anoks naujienų šaltinis. Ar tokia informacija verta dėmesio, mes nežinome, bet faktas, kad kažkas tai pastebėjo ir pranešė, verčia mus sunerimti. KK1 rekomenduoja dieną pradėti nubėgus krosą, išsiplovus galvą, užkandus avižų košės - ir diena garantuotai pakili kaip ant slidžių.

Balandžio 5

Japonijos žuvininkai paskelbė, kad žuvyse, pagautose netoli Fukušimos branduolinės jėgainės - mišrainės, kuri nukentėjo per pragaištingą žemės drebėjimą ir cunamį, rastas didelis kiekis radioaktyvaus jodo ir cezio. Taigi ir čiukčiams aišku, kad tokias žuvis, netinkama nei prie suši, nei prie sakės. Tai suprasdami, vien lietuviai japonams surinko arti milijono litų. Likimo ironija, žemė juos papurtė, kovo 11 dieną, kai tūlam lietuviui, purtė skrandį ir kepenis, šventus dar vieną nepriklausomadienį. Tad, broliai šaunuoliai, atminkim, kad ir vienas centas jiems - ryžio grūdas, vienas popieriaus lapas - net užpakaliui masažas.

Balandžio 4

Kaip skelbta, balandžio 1-ąją į humoro šventę „Auksiniai svogūnai“ susirinkę žiūrovai jau po kelių pirmųjų renginio minučių pastebėjo, kad renginio vedėjas greičiausiai yra neblaivus, o savo ruožtu TV3 išplatino raštą, kurį perfrazavus: " „Nepaisant balandžio 1-osios „pachmielo“, projekto bezdėtojas Vytautas Šapranauskas yra geriausias visų laikų šunų vedėjas, klounas ir reprovizatorius ir jis toliau prieš darbą TV3 televizijoje mėgausis ugniniu vandeniu“. Valio nemirtingajam Šaprui ir Tėvė3, be jūsų nebus pramogų!

Balandžio 2

Prie penktadienį tiesiogiai transliuotos politikų apdovanojimų ceremonijos „Auksiniai svogūnai“ vairo stojęs aktorius ir TV laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas, atrodė girtas. Ir tai nebuvo melagių dienos pokštas. Arūnas Valinskas pokštavo „A.Kubilius Lietuvą privedė prie to, kad net velnias blaivas į ją žiūrėti negali“. KK1 redakcija liūdnai palinguoja galvą ir užkanda nuo vakar dienos likusios dešros su svogūnais. Pasirodo iš tiesų Lietuvą garsiname ne tik tautiniu auksu išgaunamu iš jūros, bet ir karčiais svogūnais, kurie dvelkia iš Tv ekranų, ne tik melagių dieną, bet beveik ir kas vakarą.

Košmaras tęsiasi. Japonijos Fukušimos-1 elektrinės radiacinis fonas prie įtrūkimo 5 tūkst. kartų viršija leistiną normą. Ar išsipildys Vangos žodžiai "2011 m – dėl radioaktyviųjų nuosėdų Šiauriniame žemės pusrutulyje nebeliks gyvūnijos ir augmenijos. Paskui musulmonų radikalai pradės cheminį puolimą prieš likusius gyvus europiečius"? Kaip bebūtų, mes manome kitaip - gyvenk ir žvenk, arba "radiaciniam fonui į dantis nežiūrima". Kiekvienas veiksmas turi savo atoveiksmį, net jei tai galingai drioksteli į viršų.

Kovo 31

Japonijos policijai iškilo nauja problema – pie tūkstantį žuvusiųjų, kurie žuvo per stichines nelaimes šiaurės rytinėje Honšiu saloje, palaikus. Kai situacija vis dar nevaldoma, galime dar džiaugtis, kad neskaitant turimų dar visų rankų kojų pirštų, esame dešimt kart laimingesni, suvokdami, kad esame labai toli nuo vis labiau po pasaulį plintančios radiacijos, nesame mutavę kaip vėžliukai nindzės. Pasauliui kasdien vis labiau degraduojant, turime progą išsitiesti, mutuoti į aukštesnį lygį, ir platesnėmis nei azijiečiai akimis, pakilti į naują dvasinį lygį.

Kovo 30

Valstybės biudžete lėšų tarptautinius standartus atitinkančiam futbolo stadionui artimiausiu metu nebus, trečiadienį sakė premjeras Andrius Kubilius. KK1 redakcija, bandė užduoti keletą klausimų premjeru, ką šis manąs apie sodininkystę ir daržininkystę, artėjant šiltajam sezonui. Andrius Kubilius, atsikirto, kad ir viena sėkla, neša derlių. O kad šiame stadione galima vystyti daržininkystę, ar augalinkystę, nesutinkąs, ispanai paskutinėse rungtynėse, sugebėjo net tris kartus apsodinti visą šį plotą, o lietuviai tik vienąsyk. Kaip ten bebūtų, premjeras patvirtino, kad čia jumorui ne vieta ir jis imsis visų priemonių, kad ne tik jo pakaušyje vėl augtų plaukai, bet ir visose stadionuose vešliai želtų žalia žolytė.

Kovo 29

Startas. KK1 - oficiali naujienų agentūra, šios dienos išvakarėse, vadovaujama gerb. Kastyčio Karpasuko, ėmėsi atsakingo darbo, neatsakingai pranešti karštąsias naujienas, Pipedijos plačiajai auditorijai. Vyr. redaktorius, plačiau žinomas savo rate kaip KK1, prižada viską rašyti, suvokdamas, kad be kakos nebus wakos, t,y. be kartaus (šūdino) žodžio, nebus grūdo. Ta proga tikisi, kad Pipedijos redagcinė kolegija, atsižvelgs, kad 3 mėn. bandomasis laikotarpis, pagal įstatymus, galioja visur.