Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Garbiolino

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Garbolino)
Jump to navigation Jump to search
Žvejys gaudo Garbiolino firmos (vietnamiečių) kotu "Sexsuale". Kotas pirktas Prancūzijos Gvianoje per tarpininką lenkijos žydą spekuliantą (Domma) iš Nemencines vaivadijos. Kaina tai jau nieko nepasakys, nes šie kotai jau išimti iš gamybos, kai žvejys buvo plonas ir galėja gražiai atsitūpti. Be to, šis profesionalus žvejys truputį neprimato, todėl dar šį kotą naudoja po žvejybos grįžtant namo kaip aklojo lazdelę...

Garbiolina - labai sena vietnamiečių meškerių gamykla, esanti neįžengiamose džiunglėse, gamintanti YPAČ gerus, lengvus sportinius kotus ir TIK iš bambuko. Dėl rankų darbo ir aukšto tropinio klimato zonoje esančios gamyklos darbuotojų atlyginimo, jie įperkami tik prakutusiems sportcmenams.

Šie kotai ypač tinka sportinei bycioku, kartuoliu, karosu,aukšlių ir dyglių žūklei bei(emigrantas Vycia sake) muselinei (dar kitaip vadinamai gandoninei arba sutrumpintai - gandonke) meškerei, visokioms žuvims sugauti. Be to, šie kotai labai universalūs, nenumatytu atveju juos galima panaudoti vietoj markerio, palapines kuoliuko arba kaip malkas (šašlykus kas labai mėgsta, o čia dar egzotika - malkos tai bambukinės).