Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gaivenytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Žiūriu aš į tave, varle, ir mąstau - į ką tave tokią savo naujame straipsnyje paversti? Į užburtą karalaitį ar į bjaurią rupūžę?

Gaivenytė (kai kurie dar ir vardą pamini - Ginta) - labai ribotuose sluoksniuose gan plačiai žinoma blogerė, trinasi LJ. Kažkaip susijusi su žurnalistika[reikalingas šaltinis] ir visokiais didžiausiais Lietuvos dienraščiais. Visi straipsniai pasižymi dideliu skaitomumu ir sukelia komentatorių audras. Nieko bendra neturi su PoPo[reikalingas šaltinis].

Ginta galanda dantis manikiūrine dilde prieš interviu. Atkreipkit dėmesį - iki kraujo galanda, įsiutusi ir negailestinga visai. Čia tik tokia maža nuotrauka, nes didelės nedavė, pasiskūpijo

Šiaip jau Ginta Gaivenytė labai garsėja visokiais demaskuojančiais straipsniais lrytas.lt, kur kai aprašo ką nors, tai visą gyvenimą žmogus neatsiplauna. Tai daugelis bijo net interviu jai duot. Nes kalbina, kalbina, maloniai šypsosi, akutėmis mirksi, galvutę linksi, o paskui kai parašo, tai infarktas žmogų gali ištikt.

Skirtingų autorių teigimu, Gaivenytė yra homofobė tolerastė.

Bet šiaip, be galo įdomi mergina, labai aštraus proto. Ir jei jau parašė apie tave nesąmonę, reiškia, nesąmones ir šneki.

Upd. Tai čia mes prašėm Gaivenytės, kad ji duotų mums savo nuotrauką, kokią nors kuo gražesnę ir patrauklesnę, o gal ir nuogą, tai ne tik kad nedavė, bet net ir nieko neatrašė, ignoras visiškas. Tai matyt labai kuklinasi beigi drovisi.

Upd. O tai čia kai atradom gražią nuotrauką Gintos Gaivenytės, tai kai įdėjom, tai mums teismais už kažką ėmė grąsinti ir dar išvadino mus Vikipedija. Tai čia gal Vikipedijai ir reiks nuo teismų kentėt, tai gal ir nieko visai...


Dar gaivenytės

Tik nepainiokit Gintos Gaivenytės su Gintare Gaivenyte, nes Gintarė Gaivenytė yra visai ne žurnalistė, o sportininkė, o ir blondinė, nors ką gali žinoti, gal kažkaip čia virtualybės persimaišė ir taip ir gaunasi, kad kai tik Gaivenytė - tai ir įžymybė.