Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fotosmauklys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Fotodročeriai)
Jump to navigation Jump to search

Fotosmauklys, dar kartais kokių nors rusofilų pavadinamas fotodročeris - anoks pseudomeninininkas su fotiku rankose, laksto ir fotkina šūdus nemokšiškai, kaip debilas, o paskui kiša visiems savo šūdinas fotkes, kaip meno pavyzdį, nes neskiria, kas ten fotkėj matosi, o kas realybėj...

Tai dar blogesnė rūšis būna, kai dibiliukas fotosmauklys fotkina su mobiliaku... O dar klaikiau, kai dar paskui pasiima fotošopą ir kaip pataiso blet, tai eina naxui... Nors jau aišku dažniau tai jei žmogus nusimasturbavo morališkai iki tokio žemo kritimo, kad fotodročeriu tapt, tai paprastai jau ir kaip nors kokį DSLR nusiperka ir vaizduoja krūtą. Tai irgi paskui būna, kai fotodročeriai susipjauna tarpusavy: kas geriau - Canon ar Nikon? O kraštutinė fotosmauklių forma pradeda tada tokiame fleime aiškint apie tai, kad juostinis fotoaparatas - visų geriausia!

O tai dar neretas fotosmauklys irgi ima įsivaizduoti, kad jis kietas, nes tokius žodžius, kaip objektyvas, ekspozicija, diafragma ar išlaikymas moka...

Aišku, kiekvieno fotosmauklio svajonė - kad jį visi aplinkiniai vadintų fotopsichotiku, tačiau aplinkiniai kažkodėl to nedaro.

Tai aišku čia mes dar galėtume fotodročeriams patarti, kad jei jau atėjot į Pipediją apie save pasiskaityt, tai ir apie fotografavimą paskaitykit, gal bent išmoksit ką nors... Nors kam jums tos knygos?