Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aptarimas:Lietuvos Respublikos Himnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Būtinas geresnis Himno variantas. Paskutines eilutes apie skausmą palikti galima, tačiau visas jis gana neįdomus ir banalus. Tad laukiu satyrininkų-humoristų intervencijos! Nekeiskite bendros prasmės. --Tyler Durden 17:03, 2010 rugpjūčio 10 (BST)

Galma dar apie šūdus parašyti, ir kai, tamstai - nihilistui, revanšistui beigi onanistui - patinka jį valgyti su pasigardžiavimu. Ot tai pasijuoktume... Gaila gi, kad neturiu tokiosgi subtilios nebanaliosiosgi poezyjos gaidelės, irgi klausos taipogi, beigi tokiaus humoro jausmo kad net pizdiec darosi. Bet vistiek vat kokią eilę sukūriau:

Mūsų Tyler - onanistas, Jis kažkokstai nedapistas Pas jį humoras arklinis O šiknon įkištas kilis

Blemba, sukūriaugi ir žvengiau po to pusę vakaro...

--Karvespienas 21:36, 2010 rugpjūčio 10 (BST)

Tamstos gi idantinai visiškai beveik nesuprantu. Ar savo neišmanymą ir entelektą demonstruoja tokias eiles kurdamas, ar čia tiesiog gi standartinės naujoko pakrikštijimo procedūros turbūt būta. Bet kokiu atveju, pieneliui tereikėjo į mano klėtį užsukti ir apie mane tam skirtoje vietoje rašyti. Nors, žinoma, gi galite šūdinti kur papuola. Taip, jūs taip gi ir turite daryti, tamsta Mū - čia gi nusišnekėjimų šventovė. --Tyler Durden 15:14, 2010 rugpjūčio 12 (BST)