Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Už Lietuvą, vyrai!: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: Vaizdas:Petras-grazulis-per-homoseksualu-eitynes-uz-lietuva-vyrai.jpg|500px|thumb|right|Čia nuotraukoje užfiksuotas garsus kadras, įėjęs į internetų istoriją, nes jame...)
 
 
Eilutė 5: Eilutė 5:
  
 
Už Lietuvą, vyrai!
 
Už Lietuvą, vyrai!
 +
 +
Gi po daugelio metų, jau kažkada [[2019]] metų [[lapkričio 9]] dieną per kažkokį homofobų mitingą prie LRT tą patį šūkį bandė rėkauti [[Olegas Šurajevas]], tai gal ne taip sėkmingai, nes policija jo nenešė ant rankų. Visgi ne [[Seimas|Seimo]] narys, o tik šiaip kažkoksai neaiškus [[humoristas]]...
  
  
 
[[Category:Mėmės]]
 
[[Category:Mėmės]]

Dabartinė 19:24, 9 lapkričio 2019 versija

Čia nuotraukoje užfiksuotas garsus kadras, įėjęs į internetų istoriją, nes jame Petras Gražulis šaukia garsųjį šauksmą - "Už Lietuvą, vyrai!"

Už Lietuvą, vyrai! - garsusis šūkis, kurį šaukė Petras Gražulis, kai jį nešė pareigūnaihomoseksualų eitynių, nes teko taip aukotis. Tai ir aukojosi Gražulis taip, būdamas išneštu iš eitynių, kuriose matyt gal norėjo būti.

Pipedija palaiko Petrą Gražulį nepriklausomai nuo to, ar jis norėjo tose eitynėse būti, ar nenorėjo, nes dabar jau čia tokia netgi mėmė pasidarė lietuviška, o Pipedija tą labai mėgsta!

Už Lietuvą, vyrai!

Gi po daugelio metų, jau kažkada 2019 metų lapkričio 9 dieną per kažkokį homofobų mitingą prie LRT tą patį šūkį bandė rėkauti Olegas Šurajevas, tai gal ne taip sėkmingai, nes policija jo nenešė ant rankų. Visgi ne Seimo narys, o tik šiaip kažkoksai neaiškus humoristas...