Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Treningai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Puslapis keičiamas su „ Treninguota asmenybė. '''Treningai''' - teisinga apranga. Tik nuopisos ne komunistai to nesupranta.“)
S (Atmestas 193.200.150.137 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo 193.219.12.239 versija)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
[[Vaizdas:Kazlas.JPG|400px|thumb|right| Treninguota asmenybė.]]
 
[[Vaizdas:Kazlas.JPG|400px|thumb|right| Treninguota asmenybė.]]
'''Treningai''' - teisinga apranga. Tik nuopisos ne komunistai to nesupranta.
+
'''Treningai''' - Čia toks protiškai ir matereališkai biednų žmonių apsirengimas, dar vadinamas "Kavenska uniforma".
 +
 
 +
 
 +
== Rūšys ==
 +
Kiekvienam žinoma tiesa, kad ant treningo turi būti kuo daugiau juostelių. Kuo juostelių daugiau, tuo geresnis ir brangesnis treningas. O jei juostelių išvis nėra - tai jau čia aišku lopiniams tik skirtas... Arba iš [[skudurynas|baracholkos]]?
 +
 
 +
Na, aišku, dar treningai visokie būna - kasdieniniai, išeiginiai... Neabejotinai patogus ir puikus rūbas, o jei geras treningas - tai ir ženytis juo apsirengus galima!
 +
 
 +
 
 +
== Istorija ==
 +
Į Lietuvą treningus įnešė sovietai su visu [[Komunizmas|komunizmu]]. Taip išeina kad treningai vienas iš mėšlų kuriuos įnešė komunistai.
 +
Kas išrado treningus kol kas nežinoma.
 +
 
 +
Ir žinoma dar tai, kad treningų iki kiniečių pramonės bumo niekur kitur negamindavo kaip Rasiejoje, ir pats žodis - ''treningas'' - yra absoliučiai sovietinis ir trenkiantis Engelso bei Markso dvoku. Po geležinės uždangos žlugimo treningai paptito po visą pasaulį, juos pradėjo siūti kiniečiai beigi turkai, ir juos nešioti pradėjo viso plataus pasaulio [[otmorozkas|otmorozkai]].
 +
 
 +
== Vartojimas ==
 +
Yra išimčių kai treningus nešioja ne tik [[dibilai|dibilai]], pavyzdžiui, sportinikai, bet tokių mažuma. Tarp sprotininko ir šiaip dibilo su treningais skirtumą galima nesunkiai rasti - sportininkai nerūko. Treningai yra labai lengvai apsirengiami, neturi jokių nesąmonių kaip sagų, nes dažnam treningų mėgėjui užsisekti sagas būtų pernelyg sunki protinė užduotis.
 +
Treningai labai lengvai pritaikomi betkokioms progoms. Nors dažniausiai tai būna rasborkės arba tūsai. Mat daugiau nieko gero gyvenime treningasai nemato.
 +
 
 +
== Ideologija ==
 +
Treningų dėvėtojai vadinami įvariai, anglų kalboje jie žinomi kaip ''chavs'', bet štai Lietuvių kalboje turime daug pavadinimų šitai subkultūrai: [[gėzai|Gėzai]], treingasai, forsai, buduliai, marozai.
 +
Ideologinis tėvas buvo toks veikėjas Budulis, vėliau jam pranykus atėjo naujas jaunesnis ir su Buduliu tik ideologija susėjas Saulėnas iš Šiaulių (Iš kur buvo budulis nežinoma, bet įtarema kad iš [[Kaunas|Kauno]]). Dėl ko gyvena neaišku, nors ir aišku, čia kaip dieną, papist, pagert ir pasimušt. Tik neaišku dėl ko mušasi.
 +
 
 +
== Muštynės ==
 +
Čia treningus mūvinčio dibilo ir darbas ir pramoga. Muštynėse išnaudojami visi treningų privalumai. Dažniausiai mušamasi dėl to kad cigarečių nedavė, ar šiaip ką nors atimti norima.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Category:Reiškiniai]]

22:03, 11 balandžio 2011 versija

Treninguota asmenybė.

Treningai - Čia toks protiškai ir matereališkai biednų žmonių apsirengimas, dar vadinamas "Kavenska uniforma".


Rūšys

Kiekvienam žinoma tiesa, kad ant treningo turi būti kuo daugiau juostelių. Kuo juostelių daugiau, tuo geresnis ir brangesnis treningas. O jei juostelių išvis nėra - tai jau čia aišku lopiniams tik skirtas... Arba iš baracholkos?

Na, aišku, dar treningai visokie būna - kasdieniniai, išeiginiai... Neabejotinai patogus ir puikus rūbas, o jei geras treningas - tai ir ženytis juo apsirengus galima!


Istorija

Į Lietuvą treningus įnešė sovietai su visu komunizmu. Taip išeina kad treningai vienas iš mėšlų kuriuos įnešė komunistai. Kas išrado treningus kol kas nežinoma.

Ir žinoma dar tai, kad treningų iki kiniečių pramonės bumo niekur kitur negamindavo kaip Rasiejoje, ir pats žodis - treningas - yra absoliučiai sovietinis ir trenkiantis Engelso bei Markso dvoku. Po geležinės uždangos žlugimo treningai paptito po visą pasaulį, juos pradėjo siūti kiniečiai beigi turkai, ir juos nešioti pradėjo viso plataus pasaulio otmorozkai.

Vartojimas

Yra išimčių kai treningus nešioja ne tik dibilai, pavyzdžiui, sportinikai, bet tokių mažuma. Tarp sprotininko ir šiaip dibilo su treningais skirtumą galima nesunkiai rasti - sportininkai nerūko. Treningai yra labai lengvai apsirengiami, neturi jokių nesąmonių kaip sagų, nes dažnam treningų mėgėjui užsisekti sagas būtų pernelyg sunki protinė užduotis. Treningai labai lengvai pritaikomi betkokioms progoms. Nors dažniausiai tai būna rasborkės arba tūsai. Mat daugiau nieko gero gyvenime treningasai nemato.

Ideologija

Treningų dėvėtojai vadinami įvariai, anglų kalboje jie žinomi kaip chavs, bet štai Lietuvių kalboje turime daug pavadinimų šitai subkultūrai: Gėzai, treingasai, forsai, buduliai, marozai. Ideologinis tėvas buvo toks veikėjas Budulis, vėliau jam pranykus atėjo naujas jaunesnis ir su Buduliu tik ideologija susėjas Saulėnas iš Šiaulių (Iš kur buvo budulis nežinoma, bet įtarema kad iš Kauno). Dėl ko gyvena neaišku, nors ir aišku, čia kaip dieną, papist, pagert ir pasimušt. Tik neaišku dėl ko mušasi.

Muštynės

Čia treningus mūvinčio dibilo ir darbas ir pramoga. Muštynėse išnaudojami visi treningų privalumai. Dažniausiai mušamasi dėl to kad cigarečių nedavė, ar šiaip ką nors atimti norima.