Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

TV: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 2: Eilutė 2:
  
 
== Lietuvoje ==
 
== Lietuvoje ==
Lietuvoje visos televizijos transliuoja išimtinai [[reklama|reklamą]], o menkuose tarpuose tarp jos - ištraukas iš kažkokių filmų ir nesąmoningų [[dibilai|dibilams]] skirtų televizijos šou. Todėl neretas televiziją pavadina debilovizija, taip tardamas, kad tai yra [[dibilai|dibilų]] sapnas. Reik pasakyti, tikrai dibiliškas. Tiesa, [[LTV]] bando neigti šitą teiginį, ir bando įrodyti, kad gali būti ir kitaip. Bet jais niekas netiki.
+
Lietuvoje visos televizijos transliuoja išimtinai [[reklama|reklamą]], o menkuose tarpuose tarp jos - ištraukas iš kažkokių filmų ir nesąmoningų [[dibilai|dibilams]] skirtų televizijos šou. Todėl neretas televiziją pavadina [[LNK|debilovizija]], taip tardamas, kad tai yra [[dibilai|dibilų]] sapnas. Reik pasakyti, tikrai dibiliškas. Tiesa, [[LTV]] bando neigti šitą teiginį, ir bando įrodyti, kad gali būti ir kitaip. Bet jais niekas netiki.
  
  

13:19, 18 lapkričio 2009 versija

TV arba televizija - tai durnadėžės dvasia, kuri transiuoja mums programas. Aišku, perkeltine prasme.

Lietuvoje

Lietuvoje visos televizijos transliuoja išimtinai reklamą, o menkuose tarpuose tarp jos - ištraukas iš kažkokių filmų ir nesąmoningų dibilams skirtų televizijos šou. Todėl neretas televiziją pavadina debilovizija, taip tardamas, kad tai yra dibilų sapnas. Reik pasakyti, tikrai dibiliškas. Tiesa, LTV bando neigti šitą teiginį, ir bando įrodyti, kad gali būti ir kitaip. Bet jais niekas netiki.


Televizijos kanalų sąrašas

Gal ir dar kažkokių yra televizijų Lietuvoj, jei kurią pamiršom - pridėkite.