Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Svingeriai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Pamiršta aprašyti žymiausią Lietuvos svingerį. Netvarka.)
(duplicate kontentas, nedarykim su tuo bardakų)
Eilutė 18: Eilutė 18:
  
 
== Arkadijus Vinokuras – žymiausias Lietuvos svingeris ==
 
== Arkadijus Vinokuras – žymiausias Lietuvos svingeris ==
 
+
Tai dar kiti sako, kad [[Arkadijus Vinokuras]] besąs kažkokiu žymiausiu [[Lietuva|Lietuvos]] svingeriu, taigi ir nenuostabu, nes kartą net ir straipsnį kažkokį buvom aptikę [[Lietrytis|Lietrytyje]], kur anas kažką apie seksą rašė kažkokių ten bezabrazijų, kur pasigėdinom ir skaityt, tai netgi nelabai dabar žinom, apie ką ten buvo, bet kažkoks tai laižymas tai jau lyg ir buvo paminėtas.
Žymiausias - užtat, kad nesislapsto – Lietuvos svingeris yra Premjero Kubiliaus patarėjas žydų turto dalijimo klausimais, politikos apžvalginykas beigi erotikos ekspertas, dar pagarsėjęs, kaip [[pedofilų gynėjai|pedofilų gynėjas]], trijų šalių – Izraelio, Švedijos ir Lietuvos pilietis vienu metu, [[Arkadijus Vinokuras]].
+
 
+
Kadaise anas – kai dar klounišku stiliumi nevaidino politikos apžvalginyko – baisiai mėgdavo  pasakotis  visokiems iliustruotiems žurnalams apie savo [http://www.topix.lt/category/Laisvalaikis/Svingeriai_ndash_erotiscaronka_ar_gascaronlu/ netradicinio sekso patyrimus] <ref>"Svingeriai – erotiška ar gašlu?" Erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras atsako į ieva.lt skaitytojų klausimus</ref>. Buvo, tskant, ''viešasis svingeris''.
+
 
+
Ale paskui, kaip patapo Kubilijaus vyr.patarėju žydų klausimais ir Lietryčio homoseksualistinių bei pedofilinių teisių ekspertu, tie ano džiaugsmingi pasakojimai, katrų buvo pilnas internetas, kažinkaip pradėjo aname nebesikartoti?
+
+
[[Vaizdas: A_vinokuras_px600.jpg|600px|thumb|right| „Lengviausia užtrenkti namų duris, nueiti į svingerių klubą... Taip, esu visą tai daręs,...[..]. Čia lengviausias kelias.“ - viešasis svingeris ir erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras su malonumu dalinasi seksualinėmis patirtimis]]
+
 
+
Užtat pilna to Vinokuro postringavimų apie šeimos skatinimo politikos nereikalingumą, apie pedofilų klano nebuvimą, apie Kedžio kaltumą ir Ūso beigi Stankūnaitės nekaltumą ir panašių blevyzgų, katras būva gėda skaityti nemuilinom akim.
+
 
+
 
+
Betgi pakanka atsiversti kad ir  tokį Posh.lt  [http://www.posh.lt/Zmones/vinokuras/&Language=lt_LT& straipsnį] katrame anas gyrėsi beigi didžiavosi savo svingeriavimais –  kad suprasti, kas ten per šeimos gyvenimo ekspertas yr.
+
+
 
+
Taigi, štai ką neperseniausiai rašė tas liūdnai pagarsėjusios Lavastės bendražygis pedofilų gynyboje:
+
 
+
'''„Lengviausia užtrenkti namų duris, nueiti į svingerių klubą... Taip, esu visą tai daręs,...[..]. Čia lengviausias kelias.“''' <ref>„A.Vinokuro gyvenimas su erotikos prieskoniu“</ref>
+
 
+
O mes taigi manome, jogei lengviausias kelias būtu apspjauti šeriuotą Valatkos plikę, kad susigėdytų pavertęs savo laikraštpalaikį svingeriautojų ir pedofilų gynėjų gūžta, o sunkiausias – padaryti tą patį Premjerui Kubilijui, katras lyg ir konservuotas krikščionius-demokratas bebuvąs?
+
 
+
Tai kodėl anam patarinėja kažinkokie netradicinio sekso propaguotojai su užsienio šalių pasais kišenėse?
+
 
+
  
 
{{References}}
 
{{References}}
  
 
[[Category:Iškrypimai]]
 
[[Category:Iškrypimai]]

12:36, 20 spalio 2010 versija

Svingeriai - taigi atskira iškrypėlių rūšis, lietuviškai gražiai vadintini visakrušiais.


Svingerių iškrypimo esmė

Ogi iškrypavimo esmė pas svingerius tai paprasta - anieji nepatiria pasitenkinimo nuo paprasto sekso, tai reikia jiems, kad kruštų kažką, kas jau su kitais dulkinasi ir nuolat patirti svetimavimo jausmą - nesvarbu, ar patys kam ragus įtaisinėtų, ar jiems patiems kažkas darytų.

Tai ten labai įdomiai viskas greit pasisuka, kai pavyzdžiui, koks vyras savo žmoną skatina dulkintis su kuo papuola, o jau paskui jau džiaugiasi, kad gauna po kažko kito ar ten papist, ar dar geriau - palaižyt. Nagi ir žmonos jų lygiai taip pat. Tai žinoma, neilgai trukus, viskas išvirsta į tai, kad ir žmonos, ir vyrai ima tarpusavyje pistis net neskirdami lyties.


Įgytasis homoseksualumas

Statistika rodo[1], kad 68 procentai atvejų, priskiriamų "įgytąjam" homoseksualumui, kai homoseksualūs ar biseksualūs potraukiai buvo realizuoti vyresniame, nei 21 metų amžiuje, susiję su svingeriško sekso patirtimi. 53 procentai vyresniame, nei 21 metų amžiuje įgiję homoseksualią patirtį asmenų patys teigia, kad homoseksualių potraukių savyje atrado svingeriško sekso dėka. Net 82 procentai apklaustųjų "svingerių" nurodo, kad yra bandę homoseksualų seksą. Pačių homoseksualų tarpe net 61 procentas nurodo, kad yra bandę keistis seksualiniais partneriais, dar 23 procentai nurodo, kad nėra bandę, bet norėtų pabandyti.

Tyrimai rodo, kad svingeriavimas yra ne tik vienareikšmiai susijęs su homoseksualumu, tačiau gali būti ir viena iš esminių homoseksualumo priežasčių.


Šiaip istorijos visokios

Taigi vienas pacientas mums pasakojo, kaip jam atsitiko istorija - anasai kažkaip gyveno kaip normalus žmogus su žmona, o į tą patį namą ėmė ir atsikėlė visai maloni tokia kaimynų pora. Nagi ir ėmė bendrauti, kviestis į svečius ir taip toliau. O kartą ir sako: "užeikit pas mus, surengsim svingerių vakarėlį". Na, tai žodžiu, šitie mūsų herojai nieko blogo nepagalvojo, galvojo, kad gal šokiai kokie bus, nes svingas - tai anoksai šokis yra. Taigi, atėjo, išgėrė, o paskui staiga ėmė tie kaimynai kabinėtis ir su savo bybiais ir pyzdom lįst į akis, tai viskas išvirto aišku į nesupratimą ir totalines muštynes, atvažiavo policija, tie du iškrypę svingeriai ėmė aiškint apie kažkokį užpuolimą, o tuo tarpu mūsų istorijos aukos - apie bandymą nugirdyt ir išprievartaut, tai žodžiu viskas baigėsi tuo, kad parašė vieni ant kitų pareiškimus, o paskui atsiėmė, nes nusprendė, kad geriau išvengti skandalų.

Arkadijus Vinokuras – žymiausias Lietuvos svingeris

Tai dar kiti sako, kad Arkadijus Vinokuras besąs kažkokiu žymiausiu Lietuvos svingeriu, taigi ir nenuostabu, nes kartą net ir straipsnį kažkokį buvom aptikę Lietrytyje, kur anas kažką apie seksą rašė kažkokių ten bezabrazijų, kur pasigėdinom ir skaityt, tai netgi nelabai dabar žinom, apie ką ten buvo, bet kažkoks tai laižymas tai jau lyg ir buvo paminėtas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. John Bradley, Malcolm Nightingale - Homosexuality roots in the numbers, Oxford Sexology Magazine, 2003/vol.7