Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Savižudybių būdai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 5: Eilutė 5:
  
 
O taigi čia visai dar galim patarti, kaipgi padidinti tokio metodo efektingumą taip puikiai, kad jau nieko daugiau ir nereikės - tam tereikia suvalgyt porą tablečių [[purgenas|purgeno]], tai fontanais triesit!
 
O taigi čia visai dar galim patarti, kaipgi padidinti tokio metodo efektingumą taip puikiai, kad jau nieko daugiau ir nereikės - tam tereikia suvalgyt porą tablečių [[purgenas|purgeno]], tai fontanais triesit!
 +
 +
== Kaip tai daryti? ==
 +
 +
Jei susimastei dėl gyvenimo prasmės ir iš tikrųjų ėjai į šį straipsnį ieškodamas pagalbos, Pipedija pateiks daugybę būdų užbaigti kančias. Vienas iš metodų yra tiesiog paskaityti Pipediją ar [[Pedivikija|Pedivikiją]], bet jei ieškote kur kas mažiau skausmingų būdų, skaitykite toliau.
 +
 +
=== Kebabžmogis ===
 +
 +
Šis metodas gali būti neveiksmingas, bet gali sukelti didžiulę dramą tarp tavo [[Niekas|artimųjų bei draugų]] - nors ir išgyvensi, jie rimtai suabėjos tavo [[Dibilas|protiniu stabilumu]]. Atminkite, visus šiuos savižudybės išbandžiau [[User:Lookmanas|aš pats]], tad galiu juos rekomenduoti - [[Kliedesiai|jie tikrai veikia]]!
 +
 +
Pirmasis kebabžmogio būdas yra [[Traukinys|traukinio]] būdas. Susiraskite artimiausią geležinkelį, geriausia visą šitą atliktį naktį, kada mažesnis matomumas. Patartina turėti traukinių tvarkaraštį. Kai tik išgirsite artėjantį kokį tai traukinį,  pasislėpkite krūmuose ar dar kur nors atsitūpkite. Kai traukinys bus arti arti, tai jūsų proga - šokite ant bėgių ir susitaikykite su [[Šūdas|likimu]]! Nepatartina tiesiog trenktis į traukinio šoną, nes mirties šansai labai maži. Dėrėtų sulaukti tinkamo momento ir iššokti prieš patį priekį. Dėl didesnės dramos, darykite visą šitą su keleiviniais traukiniais - jau turbūt įsivaizduojate [[Dibilai|keleivių]] veidus, žiūrint į krauju aptiškusius langus!
 +
 +
Antrasis - [[automobilis|mašinos]] būdas. Daugiau išgyvenimo šansų, tačiau veiksminga žiūrint daugumai žmonių. Jei negaila kokio nors tai dviračio, atlikite visą šitą su juo. Susiraskite kokį nors užimtą greitkelį ar šiaip pagrindinę gatvę. Sulaukite labai greitai važiuojančios mašinos. Stovėkite prie pat gatvės bet vaidinkite, jog nenorite jos pereiti. Kai mašina priartėja - šokite! Sveikiname - jūs turėtumėte dabar būti sulyg kebabu. Jei išgyvensite abu metodus, [[99%]] tikimybė, jog niekada gyvenime nebevaikščiosite. Linkime sėkmės!
 +
 +
=== Dirbtinis paskendimas ===
 +
 +
Šitas būdas gali atrodyti kaip paprasta nesėkmė, jei atliekama plaukimo baseine ar ežere. Panerkite po vandeniu. Įkvėpkite vandens. Taip, tai taip paprasta! Tiesiog žinokite, kad negalima vandens nuryti. Jei nurysite vandenį, jis tiesiog pateks į jūsų skrandį ir tiesiog jausitės atsigėrę. Reikia, kad vanduo patektų pro nosį į plaučius, jei tai pavyks, po kiek laiko jausitės mieguisti ir [[Nesąmonė|ilgainiui paskęsite]]. Nors jei nurysite pakankamai chloruoto vandens, pvz. plaukimo baseine, savižudybė gali taip pat suveikti, nes chloras išgrauš visus jūsų vidurius. Tik tiek kad galite jausti dirgesį gerklėje.
 +
 +
=== Klasika: Šūvis ===
 +
 +
[[Vaizdas:Selfpwnagesmall.gif|thumb|440px|Savižudybė, atliekama teisingai!]]
 +
 +
Dauguma [[Lietuva|Lietuvos]] populiacijos neturi ginklų, bet jei taip išėjo, kad būtent tokį jūs turite, pvz. pistoletą, galite drąsiai žudytis. Žinau, jau galvojote, kad reikia pistoletą prisidėti prie smilkinio ir nuspausti gaiduką. Smilkinio metodas gali suveikti, bet neverta rizikuoti šito šūdo išgyvenimo, nes didelė tikimybė, kad šaunant būtent šitaip, jūs nepataikysite į smegenis ir ko gero mirsite dėl nukraujavimo, t.y. turėsite iškentėti visą tą nepakeliamą skausmą, veriantį jūsų galvą. Taip pat gali tiesiog ištikti koma. Įsidėti šautuvą į burną ir tada iššauti taip pat nėra gera mintis, nebent jei nukreipsite šautuvą maždaug link smegenų. Ir netgi tada didelė tikimybė, jog mirsite ne iškart. Geriausia naudotis labai dideliu šautuvu, kaip kokiu nors "shotgunu" ar dideliu revolveriu. Tokie ginklai garantuotai nuneš jūsų smegenis jei juos iššausite tinkamai.
 +
 +
=== Šuolis ===
 +
 +
Visokių [[Bomžai|bomžų]] ir šiaip [[Dibilai|dibilų]] pasirinkimas. Reikalauja mažiausiai pasiruošimo bei žinių. Susiraskite daugiaaukštį namą ir baigta - dabar viskas priklauso nuo jūsų. Šokite iš trečio aukšto jei norite nusisukti sprandą ir sedėti invalido vežimėlyje visą likusį jūsų nevykusį [[Gyvenimas|gyvenimą]]. Šokite iš šešto aukšto jei nenorite ilgai kentėti ore, tačiau nenorite visiškai išsitaškyti pasiekus žemę. Šokite iš dvylikto (ir rekomenduotinai aukštesnio) aukšto jei norite būti tikruoju didvyriu! Paskutinysis metodas aiškiai pats geriausias - galima pajusti tikrą skrydžio jausmą, be to, kažkam tikrai bus smagu nuo žemės valyti jūsų kūno ir organų likučius. Įšokite į kokią nors minią žmonių dėl masyvios dramos - kartu nusinešite papildomų gyvybių.
 +
 +
=== Kiti patarimai ===
 +
 +
*Prieš nusižudydami, nužudykite kuo daugiau kitų žmonių - jūsų niekas nebeteis ir nepasodins į [[Kalėjimas|kalėjimą]]! Nebent tik pragare.
 +
*Pasitelkite vaizduotę. Jei jau žudotės, tai žudykitės efektingai!
 +
*Pasimokykite iš profesionalų, pvz. [[Virgaudas Milušauskas|V. Milušausko]] ar Romo Kalantos.
  
  
 
[[Category:Medicina]]
 
[[Category:Medicina]]

14:03, 6 gegužės 2010 versija

 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Nagi taigi, tai čia jau patartume į visą reikalą išties pažvelgti rimtai ir visai atbulai...

Savižudybių būdai, gi jų - gyvas velnias, netgi tokių, kaip užsidusinti bezdalais - o ką čia, gal manot, kad juoaujam? Otaigi visai ne, nesgi prieš kelis metus kažkoksai amerikonas prisirijo pupelių, nuo kurių, žinia, bezdama, užsidėjo dujokaukę, o šiosios guminį vamzdį prisitvirtino prie šiknaskylės, taip ir užsibezdėjo negyvai (kitaip tariant, apsitručino metano dujom). Tiesa, dar buvo versija, kad visgi ne nuo bezdalų numirė, o nuo to, kad jau apsisvaiginusį sieros vandeniliu, jį suėmė tryda, katrąja jisai ir paspringo...

O taigi čia visai dar galim patarti, kaipgi padidinti tokio metodo efektingumą taip puikiai, kad jau nieko daugiau ir nereikės - tam tereikia suvalgyt porą tablečių purgeno, tai fontanais triesit!

Kaip tai daryti?

Jei susimastei dėl gyvenimo prasmės ir iš tikrųjų ėjai į šį straipsnį ieškodamas pagalbos, Pipedija pateiks daugybę būdų užbaigti kančias. Vienas iš metodų yra tiesiog paskaityti Pipediją ar Pedivikiją, bet jei ieškote kur kas mažiau skausmingų būdų, skaitykite toliau.

Kebabžmogis

Šis metodas gali būti neveiksmingas, bet gali sukelti didžiulę dramą tarp tavo artimųjų bei draugų - nors ir išgyvensi, jie rimtai suabėjos tavo protiniu stabilumu. Atminkite, visus šiuos savižudybės išbandžiau aš pats, tad galiu juos rekomenduoti - jie tikrai veikia!

Pirmasis kebabžmogio būdas yra traukinio būdas. Susiraskite artimiausią geležinkelį, geriausia visą šitą atliktį naktį, kada mažesnis matomumas. Patartina turėti traukinių tvarkaraštį. Kai tik išgirsite artėjantį kokį tai traukinį, pasislėpkite krūmuose ar dar kur nors atsitūpkite. Kai traukinys bus arti arti, tai jūsų proga - šokite ant bėgių ir susitaikykite su likimu! Nepatartina tiesiog trenktis į traukinio šoną, nes mirties šansai labai maži. Dėrėtų sulaukti tinkamo momento ir iššokti prieš patį priekį. Dėl didesnės dramos, darykite visą šitą su keleiviniais traukiniais - jau turbūt įsivaizduojate keleivių veidus, žiūrint į krauju aptiškusius langus!

Antrasis - mašinos būdas. Daugiau išgyvenimo šansų, tačiau veiksminga žiūrint daugumai žmonių. Jei negaila kokio nors tai dviračio, atlikite visą šitą su juo. Susiraskite kokį nors užimtą greitkelį ar šiaip pagrindinę gatvę. Sulaukite labai greitai važiuojančios mašinos. Stovėkite prie pat gatvės bet vaidinkite, jog nenorite jos pereiti. Kai mašina priartėja - šokite! Sveikiname - jūs turėtumėte dabar būti sulyg kebabu. Jei išgyvensite abu metodus, 99% tikimybė, jog niekada gyvenime nebevaikščiosite. Linkime sėkmės!

Dirbtinis paskendimas

Šitas būdas gali atrodyti kaip paprasta nesėkmė, jei atliekama plaukimo baseine ar ežere. Panerkite po vandeniu. Įkvėpkite vandens. Taip, tai taip paprasta! Tiesiog žinokite, kad negalima vandens nuryti. Jei nurysite vandenį, jis tiesiog pateks į jūsų skrandį ir tiesiog jausitės atsigėrę. Reikia, kad vanduo patektų pro nosį į plaučius, jei tai pavyks, po kiek laiko jausitės mieguisti ir ilgainiui paskęsite. Nors jei nurysite pakankamai chloruoto vandens, pvz. plaukimo baseine, savižudybė gali taip pat suveikti, nes chloras išgrauš visus jūsų vidurius. Tik tiek kad galite jausti dirgesį gerklėje.

Klasika: Šūvis

Savižudybė, atliekama teisingai!

Dauguma Lietuvos populiacijos neturi ginklų, bet jei taip išėjo, kad būtent tokį jūs turite, pvz. pistoletą, galite drąsiai žudytis. Žinau, jau galvojote, kad reikia pistoletą prisidėti prie smilkinio ir nuspausti gaiduką. Smilkinio metodas gali suveikti, bet neverta rizikuoti šito šūdo išgyvenimo, nes didelė tikimybė, kad šaunant būtent šitaip, jūs nepataikysite į smegenis ir ko gero mirsite dėl nukraujavimo, t.y. turėsite iškentėti visą tą nepakeliamą skausmą, veriantį jūsų galvą. Taip pat gali tiesiog ištikti koma. Įsidėti šautuvą į burną ir tada iššauti taip pat nėra gera mintis, nebent jei nukreipsite šautuvą maždaug link smegenų. Ir netgi tada didelė tikimybė, jog mirsite ne iškart. Geriausia naudotis labai dideliu šautuvu, kaip kokiu nors "shotgunu" ar dideliu revolveriu. Tokie ginklai garantuotai nuneš jūsų smegenis jei juos iššausite tinkamai.

Šuolis

Visokių bomžų ir šiaip dibilų pasirinkimas. Reikalauja mažiausiai pasiruošimo bei žinių. Susiraskite daugiaaukštį namą ir baigta - dabar viskas priklauso nuo jūsų. Šokite iš trečio aukšto jei norite nusisukti sprandą ir sedėti invalido vežimėlyje visą likusį jūsų nevykusį gyvenimą. Šokite iš šešto aukšto jei nenorite ilgai kentėti ore, tačiau nenorite visiškai išsitaškyti pasiekus žemę. Šokite iš dvylikto (ir rekomenduotinai aukštesnio) aukšto jei norite būti tikruoju didvyriu! Paskutinysis metodas aiškiai pats geriausias - galima pajusti tikrą skrydžio jausmą, be to, kažkam tikrai bus smagu nuo žemės valyti jūsų kūno ir organų likučius. Įšokite į kokią nors minią žmonių dėl masyvios dramos - kartu nusinešite papildomų gyvybių.

Kiti patarimai

  • Prieš nusižudydami, nužudykite kuo daugiau kitų žmonių - jūsų niekas nebeteis ir nepasodins į kalėjimą! Nebent tik pragare.
  • Pasitelkite vaizduotę. Jei jau žudotės, tai žudykitės efektingai!
  • Pasimokykite iš profesionalų, pvz. V. Milušausko ar Romo Kalantos.