Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rusų karinis laivas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Didelis rusų karinis laivas - kreiseris Moskva, kuris buvo pasiųstas EN ir tenai ir nuėjo.
Ir šitas nedidelis karinis laivas - korvetė Vasilij Bykov irgi nuėjo EN, nes ten jam ir kelias.

Rusų karinis laivas nuėjo naxui. O istorija buvo tokia: per 2022 metais kilusį Rusijos-Ukrainos karą Rusijos kariniai laivai blokavo Ukrainiečių pasienio salą, žinomą kaip Zmejinij ostrov arba Gyvačių sala. Sala nelabai didelė, išties nelabai ir gyvačių tenai yra, o tik būrelis pasienio kariškių ir kažkokia meteorologinė stotis.

Rusų karinis laive, eik naxui arba rusiškai Русский военный корабль, иди на хуй. Kas reiškia, kad rusų karinis laivas turi eiti EN.

Šiuo metu tai populiari mėmė ir šiaip posakis, kuriuo buvo užflūdinti įvairiausių Rusijos įstaigų akauntai Facebook, o taip pat daugybė visokių pusgalvių vatinių politikų, propagandistų ir šiaip koloradų. Naudojimas yra paprastas: ateini į komentarus ir nupeistini tą frazę. Štai ir viskas.

Rusų karinis laive, eik naxui istorija

Veiksmas vyko 2022 metų vasario 24 dieną, pačioje karo pradžioje. Rusijos kreiseris Maskva ir korvetė "Vasilij Bykov" atplaukė prie salos ir ėmė grasinti ją sunaikinsią. Tai štai, atplaukė rusų karinis laivas Moskva, kuris yra vienas iš galingiausių Rusijos turimų karo laivų ir per radiją perdavė:

"Čia kalba rusų karinis laivas. Pasiduokit arba į salą bus suduotas smūgis."

Į tą ukrainiečiai atsakė:

"Rusų karinis laive, eik naxui".

Kaip byloja istorija, rusų karinis laivas sudavė smūgį ir sunaikino ukrainiečius, bet šie nepasidavė. Tiesa, vėliau iškilo gandų, kad visgi sugebėjo užimti salą ir sulaikyti ukrainiečius gyvus. Tačiau kadangi rašant šitą tekstą karas vis dar siaučia ir neslopsta, tai tikslesnių duomenų dar neturime.

Visa gyvačių sala, kiek jos tėra. Kaip matote, vos kokie 20 hektarų.

Dar truputis informacijos apie Gyvačių salą

Sala, kurioje įvyko ši istorija, yra vadinama gyvačių sala, tačiau joje visiškai nėra jokių gyvačių, jos tiesiog negali čia išgyventi, nes sala labai sausringa. Kadangi salą sudaro kalkingos uolienos, lietaus vanduo čia neužsilaiko, tad vos ateina sausesnis periodas, sala išsyk perdžiūsta, visa augmenija nunyksta. Faktiškai saloje auga tik žolė, o ir tai tik lietingais periodais.

Salos pavadinimas siejamas su tuo, kad kadaise, dar Senovės Graikijos laikais čia buvusi Achilo šventykla, o tasai buvo siejamas su gyvatėmis. Beje, Achilo šventyklos liekanos išliko, nors ir keistai pakeistos: 1843-1856 salą valdė britai ir jų pastangomis buvo pastatytas gana aukštas, 40 metrų švyturys. Jis būtent ir buvo pastatytas iš Achilo šventyklos liekanų.

Beje, tai yra vienintelė Ukrainos sala Juodojoje Jūroje.