Last modified on 23 lapkričio 2010, at 23:19

Ratai javų laukuose

Nepaisant dešimtmečių tyrimų, keistųjų ženklų reikšmė Žmonijai lieka paslaptimi
Kai kurie tyrinėtojai simbolius javų laukuose laiko ateivišku rašinėjimu ant sienų, tačiau akademiniame moksle laikomasi „svarbios žinios Žmonijai“ hipotezės

Ratai javų laukuose, tai čia tik vadinasi ratai, bet iš tiesų tai visokios paslaptingos figūros būna padaromos, išguldant javus. Jas daro ateiviai iš kosmoso, kitaip sakant - ufonautai.

Mėgėjai tyrinėtojai mano, kad tie ženklai yra ne kas daugiau, kaip mūsiški rašinėjimai ant sienų. Iššifravę juos greičiausiai gausime "Čia buvo Kėša" ar "G+R=KML" ar net "Metallica RULEZ" (ar kokias ten ateiviai grupes klausosi vietoje Metallica).

Bet kita vertus, gali būti, kad ten yra labai svarbūs pranešimai mūsų civilizacijai. Todėl prie ženklų šifravimo intensyviai dirba didžiausi žmonijos protai, ir savo darbo rezultatus dažniausiai publikuoja Youtube arba seansacijų žurnaluose apie NSO, Šėtoną ir kitus paslaptingus reiškinius.

Kad ratai javų laukuose yra ateiviškos kilmės sprendžiama iš to, kad žmonijos technologijos dar tiek nepažengusios, kad pavyktų išguldyti javus. Nu čia savaime aišku.

Galerija