Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ragutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:32, 25 lapkričio 2009 versija, sukurta Tararaika (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Ragutis''' arba '''Raugutis''', dar ir žinomas, kaip '''Raugžemėpatis''' - taigi išties buvo toksai lietuvių dievas, katrasai už alų ir midų buvo atsak...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Ragutis arba Raugutis, dar ir žinomas, kaip Raugžemėpatis - taigi išties buvo toksai lietuvių dievas, katrasai už alų ir midų buvo atsakingas, taip kad čia jau turim pastebėt, kad vienas iš didžiųjų alaus gamintojų akivaizdžiai negarbingai nusavino šį pavadinimą, jau vien už tai vertas pasmerkimo!

Tai ta proga Pipedija pareiškia: dėl savo mitologinio ir religinio konteksto vardas Ragutis negali būti prekės ar gamyklos ženklu, ypačiai kalbant apie alų, nes tai alaus Dievas! Taip kad tarp kitko, kiekvienas aludaris savo alų gali viešai vadinti Ragučio alumi, su išlyga, kad pašvęs savo alų alaus Dievui Ragučiui, o vertelgos, besikėsinantys į lietuvių tautos vertybes, tegulei išgrauš!


Vertelgos

Taip kad Pipedija šlykštisi vertelgų elgesiu, ypačiai, kai šita "Ragučio" gamykla tapo ir viena pirmųjų, ėmusių taikyti "high gravity" procesą, o šisai - taigi elementarus: prie aukšto slėgio išrauginamas koncentruotas salyklo ekstrakto mišinys, į katrą paskui pridedama vandens, angliarūgštės, aromatizatorių atitinkamų, ir pilstoma į butelius. Tai labai patogu aišku, kai vienu sykiu visas alaus rūšis virt galima išsyk, o skirtumai - tik papilduose ir butelių etiketėse. Kaip sakant, tikras gamyklinis alus...

Tai čia filosofiškai tik paklaust galim, ar šitai išvis alumi vadinti galima? Tai aišku, dar ir klausimą apie alų iš miltelių čia užduot norėtume...