Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

R.I.T.A.: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''R.I.T.A.''' - tai tokia '''Realių Informacinių Tyrimų Agentūra''', o išties - tai klaikus ir siaubingas antikorupcinis tinklas, kurį rezgą ir skleidžia po Lietuvą tok...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 15:07, 18 vasario 2020 versija

R.I.T.A. - tai tokia Realių Informacinių Tyrimų Agentūra, o išties - tai klaikus ir siaubingas antikorupcinis tinklas, kurį rezgą ir skleidžia po Lietuvą tokia Rita Miliūtė. Užsiėmusi savo voratinklio sklaida, ji mezga pinkles, į kurias įvilioja nekaltus kyšininkus ir kitus dorus žmones. Paskui tie nekalti žmonės kenčia, visaip purvais aptaškyti per Laisvės TV ir kitas žiniasklaidas.

Išties gi pagalvokime: korupcija gi ne koks nors žudymas, ne vogimas, o tik įtakos darymas, ir niekas gi nepavogė iš jūsų jokių pinigų, ir atkatai ar pakišos su kyšiais - tai ne kokia žmogžudystė. Juk visi taip daro, jei tas nevogs, tai kitas pavogs. Jei kur daiktas kažkoks gerai užsigulėjęs, tai juk geriau jį prigriebti ir pagloboti. Mokesčiai visų bendri, tai jei juos sumokėjote, tai negi jiems duoti pražūti, padalinus jų teikiamas gėrybes vargšams ar šiaip kokiems žmonėms? Taigi geriau jau atiduoti tiems, kas moka suktis.

Lietuvoje senos nusistovėjusios tradicijos, kyšininkavimas gi nieko tokio. Ir gydytojai gi ima kyšius, ir tuos kyšius reikėtų tik legalizuoti. Korupcinis pirkimas - taigi niekam tai nepakenkė.

Rita Miliūte, mes į tave kreipiamės, būk sukalbamesnė!