Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pieno karas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
Eilutė 5: Eilutė 5:
  
 
Aišku gi, kad šitas pieno karas buvo pradėtas ne šiaip sau, o tik dėl to, kad Lietuva ėmė pirmininkauti [[ES]], o tuo pačiu ir ėmėsi veiksmų, kad atplėštų [[Ukraina|Ukrainą]] nuo sąjungos su Rusija, o ir patys ukrainiečai dar labiau tokių veiksmų nutarė imtis, netgi [[dujos|dujų]] importą iš [[Gazprom]] pristabdydami.
 
Aišku gi, kad šitas pieno karas buvo pradėtas ne šiaip sau, o tik dėl to, kad Lietuva ėmė pirmininkauti [[ES]], o tuo pačiu ir ėmėsi veiksmų, kad atplėštų [[Ukraina|Ukrainą]] nuo sąjungos su Rusija, o ir patys ukrainiečai dar labiau tokių veiksmų nutarė imtis, netgi [[dujos|dujų]] importą iš [[Gazprom]] pristabdydami.
 +
 +
Po pieno karo paskui dar buvo [[pervežimų karas]], kur Rusija irgi siautėjo smarkiai.
  
  

Dabartinė 22:46, 8 rugsėjo 2019 versija

Vilniaus ir Edamo sūriai - fašistiniai
Ir grūdėta varškė fašistinė
Ir Gildijos sūris, ir netgi tokia Rusijoje mylima Svalia - irgi fašistinė

Pieno karas - tokia keista Putino akcija dėl visokių pieno produktų, kaip kad varškė, jogurtas ar sūris, kur iš Lietuvos į Rusiją eksportuojami. Taigi ėmė kažkoksai Oniščenka, tenai kažkokias veterinarijas tvarkantis ir paskelbė, kad lietuviška varškė yra nuodinga, todėl draudžiama įvežt. Šitaip ir prasidėjo 2013 metų Pieno karas.

Aišku gi, kad šitas pieno karas buvo pradėtas ne šiaip sau, o tik dėl to, kad Lietuva ėmė pirmininkauti ES, o tuo pačiu ir ėmėsi veiksmų, kad atplėštų Ukrainą nuo sąjungos su Rusija, o ir patys ukrainiečai dar labiau tokių veiksmų nutarė imtis, netgi dujų importą iš Gazprom pristabdydami.

Po pieno karo paskui dar buvo pervežimų karas, kur Rusija irgi siautėjo smarkiai.


Pieno karo užsimezgimas ir įsijudėjimas

Taigi, šitaip Ukraina ėmė atsiplėšinėti ir suktis link Europos, o Rusija pradėjo visokius skalūnus, kuriuos sugebėjo pridusint, o paskui ir uždraudė pieno produktų iš Lietuvos importą.

Reikia gi pasakyti, kad panaši akcija jau ne pirma, nes pieno produktai sudaro didžiausią Rusijos importo iš Lietuvos dalį, tad vos tiktai kas kyla, tai išsyk tuos pieno produktus ir pabando uždrausti, kad visiems lietuviams pikta būtų. Tik jau tiek, kad dabar tai kai uždraudė, tai stambiais mastais, o dar ir surengdami stambių apimčių karinius manevrus vos už kelių kilometrų nuo Lietuvos sienos, per tuos manevrus imituodami Lietuvos puolimą.

Tuo tarpu kažkokie Rusijos politlogai dar prieš tai spėjo paskelbti, kad jeigu JAV puls Siriją, tai Rusijai bei Baltarusijai reikia sutartinai pulti Lietuvą. Paskui paaiškėjo, kad tasai politologas iš kažkokios Kremliaus išlaikomo propagandos instituto.

Tai aišku, kad niekam jau klausimų nekilo apie tai, ką čia tokio Maskva nori pavaizduoti. Juoba dar kai kažkokis sambūris "Būkime vieningi" kreipėsi į broliškus Putiną bei Lukašenką dėl pagalbos, kaip koksai Liaudies seimas...


Kitos prieš Lietuvą nukreiptos akcijos Rusijoje

Tai dar reikia prisiminti, kad 2010 metais tokia visasąjunginė Putino jaunimo organizacija Naši irgi buvo pradėjusi akciją prieš lietuviškus pieno produktus - tuomet Gegužės 28 dieną buvo surengta parodomoji akcija, kai masiškai našistai ėjo per parduotuves ir ant visų lietuviškų pieno produktų klijavo lipdukus su svastika.

Paskui ten buvo skandalas, kai paaiškėjo, kad tie patys Naši organizatoriai, nors ir klijuojantys ant lietuviškų produktų fašistinius lipdukus, perka patyliukais ir valgo lietuvišką sūrį bei grūdėtą varšką, nes pasirodo, kad rusiški pieno produktai pernelyg netikę ir šleikštūs.