Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

One.lt: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Pipedijos One)
Eilutė 29: Eilutė 29:
  
 
Kažin kodėl dabar visi mūsų nuotrauką vien vienetais tevertina, na telieka viena išeitis - vertinti juos taip pat!
 
Kažin kodėl dabar visi mūsų nuotrauką vien vienetais tevertina, na telieka viena išeitis - vertinti juos taip pat!
 +
 +
[[Upd.]] - 2010-05-26 - gedulo diena. Kažkoks [[perdėtinas vulgarumas|šūdbybis]] išregistravo Pipedijos onę. Tai [[štai jums ir prašom]], kad jau ištrynėt, tai ir nebeturėsit, gaidžiai :(.
  
 
== Geriausieji ==
 
== Geriausieji ==

21:27, 26 gegužės 2010 versija

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Kažkokia eilinė dūra iš One.lt puslapio iliustruoja to puslapio lankytojų entelektą visa savo išvaizda. Upd. Nuotrauką užcenzūravom, nes labai jau skundėsi lankytojai dėl klaikaus į juos žiūrinčio žvilgsnio. Originalą, kaip ir mes, galite rasti Gūgle, įvedę į paiešką "One.lt blondinė klaiki nuotrauka košmaras" ar tai kažką panašaus

One - populiariausias lietuviškas portalas, dibilų sambūrio vieta. Daugumoj mažamečiai, kvaili, netašyti, savimylos, turi apie save gerą nuomonę, psichotikai, dienas praleidžia savo One puslapėliuose, mala šūdą. Sunkiais atvejais, besitrindami One, apserga net ir smegenų distrofija, kaip kad liūdnai pagarsėjusios Marijampolės dibilės. Mokyklose One.lt žinoma dar kaip atsikira pamoka, seniau buvusi vadinama "Informatika".

Tipiniai One.lt besiveisiančių dibilų užsiėmimai - pasiųsti SMS už 5 litus ir už tai nusipirkti spjaudalą, kurį paskui užmeta vienas ant kito nuotraukos. Arba pasiųsti SMS ir nupirkti dar kažką. Iš to One ir gyvena: "Pasiųsk SMS, apspjauk savo draugą!". Puikus biznis.

Dažnai One stringa dėl didelio dibilų skaičiaus, nes serveriai nepaveža.

Kaščenitai pataria

Kaščenitai pataria: jei norite savo vaiką atpratinti nuo One, šitai galima padaryti netgi namie, be medikų pagalbos. One tipo įkyrūs potraukiai (neurotinės būsenos) nesunkiai gydomos paprasčiausia urinoterapija, reguliaria periferinės nervų sistemos stimuliacija. Profilaktikai reiktų atimti iš vaiko kompiuterį, atjungti internetą.

Vandalizuojant

Tai jau geriau vietoj šikimo į komentarus būtų šiktį į One, tai vis nauda visuomėnei gausis. Žinoma banai ten irgi egzistuoja, bet tikslas pateisina priemones! Ar bent jau tikslo vertos.

  • Ko gero geriausias trolinimo būdas (taipogi legalus) yra kiekvienos nuotraukos vertinimas vienetu. Tiesiog susiraskite kokią kūrvą ir paspausk taškelį ties vienetu - lauk žinučių iš apsiverkusių dibilų!
  • Tarp nuotraukų talpinti visokius Goatse. Už poros minučių šios nuotraukos bus išimtos bet jei turite daug "draugų" rezultatas gali būti chaotiškas!
  • Keltis garsenybių nuotraukas. Tai šiaip jau prieštarauja taisyklėms bet kol One.lt ūbermenšai atras tavo Oksanos Pikulės nuotraukas, tavo forumas prisipildys žinučių kaip "FAKE!!!!"
  • Į forumus rašyti žinutes kaip "FAKE!!!!" nors nuotraukos nėra garsenybių.
  • Tapk nuotraukų tikrintoju ir visas nuotraukas žymėk taip, kad jos prieštarauja visoms taisyklėms.
  • Rašyk visokias kilometrines žinutes į kitų forumus, o gale pradėk rašyti apie Driežą Kristų.

Pipedijos One

Čia - Pipedijos onės nuotrauka. Nuostabiausia tai, kad nuostabūs Onės nuostabių nuotraukų tikrintojai nuostabiai praleido šią nuotrauką ištrauktą iš nežinia kur

Tai be jokio pasitarimo ar ko ėmėm ir sukūrėm One akauntą Pipedijai, tai jau imkit ir trolinkit kol galit nes tuoj jau tuoj ateis koks dibilas ir išregistruos... Žodžiu eikit čia, login bus "Pipedija" o password - "Visame" (jei dar riešuto dydžio smegenys nepavežė, tai rašom visus tuos be kabučių).

Kažin kodėl dabar visi mūsų nuotrauką vien vienetais tevertina, na telieka viena išeitis - vertinti juos taip pat!

Upd. - 2010-05-26 - gedulo diena. Kažkoks šūdbybis išregistravo Pipedijos onę. Tai štai jums ir prašom, kad jau ištrynėt, tai ir nebeturėsit, gaidžiai :(.

Geriausieji