Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nibiru

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Žvaigždės V838 Monocerotis fotografija. Visiški dibilai kažkodėl tiki, kad čia yra Nibiru planeta. Neklauskit, kodėl.

Nibiru - tokia planeta senovės Babilono mitologijoje. Šiaip ji būtų px ir niekam nerūpėtų, išskyrus Zachariją Sitčiną, katras rašė apie tai fantastines knygutes, ir jo artimuosius, kurie vieninteliai jas pirko, nu ir dar istorikus ir mitologijos tyrinėtojus katrie neturi daugiau ką veikti. Tačiau 1995 m. kažkokia dūra internete paskelbė, jog Nibiru planeta atskrenda link Žemės ir, reiškias, atsirenks. Jai taip vizijose pasirodė. Dūra dar kartais žinoma kaip Nancy Lieder.

Kadangi žmonių durnumas yra begalinis, tuo išsyk patikėjo gausybė liaudies visame pasaulyje (nu ta prasme patikėjo ne kad jai rodosi vizijos ir reikalingas gydymas, o kad iš tiesų Nibiru atsitrenks į žemę). Net Zacharija Sitčinas pakraupo nuo tokių nesąmonių, senovės babiloniečiai irgi būtų pakraupę, bet jie tuo metu jau buvo negyvi (mirę). Tapo populiaru manyti, kad susidūrimas įvyks 2012 m. Kodėl būtent tada? Nu nes kai kažkoks tipo mokslininkas iššifravo majų kalendorių ir majų laiko matavimo vienetus konvertavo į mūsiškus, gavosi, kad majų kalendorius trunka tik iki 2012 metų. Tai va kodėl, suprantat. Juk akivaizdu.

OK, turbūt nelabai akivaizdu. Gali kilti klausimas, nu ką nx bendro turi majų kalendorius su senovės Babilono mitologija ir (arba) dūra kuriai rodosi vizijos. Tai atsakymas yra, aišku, kad nieko. Tai tada kitas klausimas kyla - kaip po velnių sugebėta prieiti išvados, kad 2012 m., kai baigiasi majų kalendorius, įvyks susidūrimas su Nibiru. Kodėl ne, pavyzdžiui, 2010 m., kai baigiasi mano šių m. sieninis kalendorius arba išvis nx prie ko čia kalendoriai? Atsakymas - bbž.

Dabar skaitytojas turbūt galvoja nu tai bliad tada - bbd. Šiaip pipedija neskatina keiksmažodžių viešojoje erdvėje, nu bet šiuo atveju nu tai iš tiesų.