Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

NK-95: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(References gal priduoda daugiau moksliškumo?)
Eilutė 2: Eilutė 2:
 
[[Vaizdas:Frontas.jpg|400px|thumb|right|NK-95 žemesniosios grandies suvažiavimas]]
 
[[Vaizdas:Frontas.jpg|400px|thumb|right|NK-95 žemesniosios grandies suvažiavimas]]
 
<H1><span style="color:red;">Mes jau ČIA, už laisvę, už lygias teises, už toleranciją, už ntelektualų požūrį!!!</span></H1>
 
<H1><span style="color:red;">Mes jau ČIA, už laisvę, už lygias teises, už toleranciją, už ntelektualų požūrį!!!</span></H1>
<strike>'''NK-95''' - [[pseudointelektualai|pseudointelektą]] turintis judėjimas. Nesusijęs su [[Nida]]. Atvirai marksistinis, propagandistinis, komunistinis, neosocialistinis, raudonasis, homofiliškas, kairysis, kraštutinis, antireliginis, antitradicinis, kosmopolitinis, antikapitalistinis, antidarbinis, antifinansinis, antivalstybinis, anarchistinis, prosovietinis, degeneracinis, tolerastinis. Savo paplėkusias pažiūras bando skleisti visokiuose [[Internetas|internetuose]]<Ref name='nk95'>[http://www.nk95.org/ NK-95 povyza internetuose]</Ref>.</strike>
+
<strike>'''Naujoji Kairė - 95''' arba '''NK-95''' - [[pseudointelektualai|pseudointelektą]] turintis judėjimas. Nesusijęs su [[Nida]]. Atvirai marksistinis, propagandistinis, komunistinis, neosocialistinis, raudonasis, homofiliškas, kairysis, kraštutinis, antireliginis, antitradicinis, kosmopolitinis, antikapitalistinis, antidarbinis, antifinansinis, antivalstybinis, anarchistinis, prosovietinis, degeneracinis, tolerastinis. Savo paplėkusias pažiūras bando skleisti visokiuose [[Internetas|internetuose]]<Ref name='nk95'>[http://www.nk95.org/ NK-95 povyza internetuose]</Ref>.</strike>
  
 +
Naujoji Kairė - 95 galų gale, per kokius 10 egzistavimo metų subyrėjo ir sužlugo, o jos nariai išsibarstė. Vieni tapo profesoriais, kiti - kokiais nors atskalūnais. Dauguma tur būt dabar vieni kitų jau nekeičia, nes [[leftizmas]], kaip žinia, galų gale baigiasi tarpusavio pjautynėmis.
  
 
----
 
----

18:59, 27 birželio 2020 versija

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
NK-95 žemesniosios grandies suvažiavimas

Mes jau ČIA, už laisvę, už lygias teises, už toleranciją, už ntelektualų požūrį!!!

Naujoji Kairė - 95 arba NK-95 - pseudointelektą turintis judėjimas. Nesusijęs su Nida. Atvirai marksistinis, propagandistinis, komunistinis, neosocialistinis, raudonasis, homofiliškas, kairysis, kraštutinis, antireliginis, antitradicinis, kosmopolitinis, antikapitalistinis, antidarbinis, antifinansinis, antivalstybinis, anarchistinis, prosovietinis, degeneracinis, tolerastinis. Savo paplėkusias pažiūras bando skleisti visokiuose internetuose[1].

Naujoji Kairė - 95 galų gale, per kokius 10 egzistavimo metų subyrėjo ir sužlugo, o jos nariai išsibarstė. Vieni tapo profesoriais, kiti - kokiais nors atskalūnais. Dauguma tur būt dabar vieni kitų jau nekeičia, nes leftizmas, kaip žinia, galų gale baigiasi tarpusavio pjautynėmis.


Akcijos - atrakcijos:

  • Pažadai ir atgailos
    • Naujoji kairė 95 nutarė atsiprašyti valdančiosios koalicijos ir Kubiliaus, tai kažkokį mazochistinį nuodėmių ir saviplakos elementų sąrašą pateikė. Ten nuolankai jie sako: "Sutinkame viską nusirėžti, nusipjauti ir užsiveržti diržais", bet spėkime - kokio ilgio Nidos tas ar tie, kur nusirėžti niekaip neina (o ir kam tie Nidos visoki reikalingi...).
    • Nu dar Naujoji kairė 95 žada labai optimistinį priesaiką: "Prisižadame, kad dalis mūsų planingai pasitrauks iš šalies, o kita dalis - iš gyvenimo, taip palengvindami valdžiai užlopyti biudžeto skyles" Tai čia jau aišku apie kokias ir kieno skyles (tiksliau - skylutes) kalbama, o viskas atrodo į kažkokio paranojinio maniako atsisveikinimo laišką - tai ir "Staltiese jiems kelią!"
    • Naujosios kaires archyvas http://www.nk95.org aname rasite daug paverkimų ir šiknaskaudžio, o taip pat Pipedijos intelektualams nesuvokiamų tekstų apie alternatyvią realybę, kitaip sakant - totalūs spangalai, už Pipediją geresni, jei pipedija kam atrodo nesanti pakankamai spangalai!

Taigi pažadų rezultatai

  • Tai čia turim pasakyti, kad nieko jie vis dar nenusipjovė, nenusirėžė ir neužsiveržė, nors ir žadėjo, tai čia negražu pažado nevykdyt.
  • Tai dar pridėt turim, kad nei ten jie iš šalies pasitraukė, nei iš gyvenimo, nei padėjo biudžeto skyles užlopyt.

Taip kad nevykdo anie savo pažadų, bet tuo tarpu atsirado Feministinis Frontas, kur dabar jau prieš valdžią kovoja, o kaip žinia, pavyzdžiui, kažkokios ten Ukrainoje vietinės feministės kasdien beveik rengia demonstracijas, kur visa minia jų apsinuogina visaip protesto vardan, tai susirenka daugybė žmonių į jas pažiūrėt, tai vat čia tai jau suprantame, čia tai renginys, o ne kažkokios tuščios kalbos!

O dar anksčiau buvo tik paprastas Frontas, tai anasai matomai žlugo, nes jau nieko apie jį nebegirdėt, tai gal dėl to tas Feministinis Frontas ir susikūrė...

Šlykštūs, degeneratyvūs, nykūs, kvaili, silpnaprotiški, nemalonūs neigėjai

Pastebime, kad ne kartą minėtas degeneratų dešiniųjų fašistų-klerikalų organizuotas sąmokslas teršia bet kokias vertybes, laisvės potroškį, tai noras sutrypti visus, nepanašius į save, organizuota ujinimo kampanija, nukreipta prieš Naujosios Kairės - 95 dvasinį pranašumą, kurio paskutiniu metu įrodinėti nereikia: visi drįsę save pavadinti žodžiu "oponentas" (specialiai šiems "oponentams" paaiškiname: prieštaraujantis), neranda nei vieno argumento, tiktai bando naudotis purvinomis Adhominų priemonėmis.

Kaip galėtume pavadinti tokį apgailėtiną bandymą perteikti imperialistinius simuliakrus visuomenės masėms atvirai pipediškame (suprask - veidmainiškai pasišlykštėtinai degeneratyviai silpnaprotiškai vertame paniekos) diskurse? Vienu žodžiu: jūs esate internetų šiknaskylė, bandanti nuneigti akivaizdų kairiųjų judėjimų pranašumą prieš šitokias moralinės ir etinės pelkės atmatas!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. NK-95 povyza internetuose