Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Modernus menas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:48, 11 rugpjūčio 2018 versija naudotojo (Aptarimas | įnašas)

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Modernus menas yra toks šūdas, kurį vertelgos pardavinėja už meną. Nors prasčiokai modernų meną dažnai vadina šūdinu menu arba blogu menu, iš tiesų tarp šių dalykų yra didžiuliai skirtumai ir mokytam žmogui nederėtų jų painioti.

Modernus menas remiasi filosofija, kad menu tampa viskas, ką menu kas nors pavadina. Čia iškart turime tokią problemą, kad praktikoje sunku išsiaiškinti, ar duotą dalyką kas nors yra pavadinęs menu ar ne.

Modernus menas nuo šūdino meno paprastai skiriasi tuo, kad šūdinas menas vis dar yra menas. Kažkas jį kūrė, stengėsi, tik gavosi labai prastai. Nes menininkas buvo labai prastas. Tuo tarpu modernaus meno niekas nekuria, tik paskelbia kokius nors daiktus menu, ir tada parduoda už melejonus arba eksponuoja modernaus meno muziejuose. Dažnais atvejais net neima jokių daiktų, tiesiog eksponuoja nieką. Pavyzdžiui, tuščius paveikslo rėmus, ir ta tuštuma juose ir yra modernus menas.

Panašiai, kaip su naujais karaliaus drabužiais, daug snobų bijo pasirodyti nesuprantą meno ir tokį „meną“ visaip giria ir apsimeta kad vertina.

Modernus menas dar kartais vadinamas postmoderniu menu. Iš tiesų gal ir nevadinamas, gali būti, kad čia atskiri dalykai. Bet pipedija tingi gilintis, nes iš tiesų nelabai ir rūpi.