Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Maskva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Maskva - Rusijos imperijos sostinė, rusų mafijos centras, Vladimiras Putinas ir Kremlius, gal net brangiausias pasaulio miestas, kur žmonės uždirba 100 dolerių per mėnesį, o paprastas kepalėlis duonos kainuoja ištisus 10. Tai kaip ten žmonės gyvena, tai nieks neįsivaizduoja, bet vagia turbūt - taip ir verčiasi.

Tai aišku, kai kartą kažkokio ruso iš rusiškų internetų paklausėm, kaip jie ten taip gyvena, kai tiek viskas brangiai kainuoja ir iš kur pinigų gauna, tai tas taip ir pasakė: "Все воруют, все, а чё делать то? Хочешь жить - умей вертется!". Tai vat taip vat. Tai čia galim išverst, kas nesupranta - "Visi vagia, visi, o ką daryt? Nori gyvent - mokėk suktis".

Tai aišku, ekonomika čia įdomi gaunasi, užtatai ir kainos tokios. Nes kai visi vagia vieni iš kitų, taigi reikia pravogtus kaštus įskaičiuoti į parduodamos prekės kainą. Tai šitaip prekės ir pabrangsta dešimteriopai. Tai čia galima tik paklaust, kiek procentų visko pavagiama, jei jau taip kainos kyla. Tai aišku atsakymas nesudėtingas - nuo 80 iki 90 procentų. Tai aišku, kokia sostinė, tokia ir šalis, nes kaip ten sako, žuvis pūva nuo galvos.