Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Internete nėra žmonių

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Internete nėra žmonių, tiktai botai irgi kartais personažai, o šiaip jau visi internetai tėra Matrica, tiktai galimai dar neišaugusi iš primityvoko lygio. Nors faktai yra apie tai, kad ištiesgi internetai - tai matrica matricoje, kitaip tariant, išties gi visi pajungti prie hipnotransliatoriaus, kuris mums tik perduoda internetų vaizdą, taip emuliuodamas.

Taigi išties viskas, ką tik čia internetuose matome, tai tėra kompiuterio sugeneruotas vaizdinys, o žmonės, su kuriais bendraujame - išties gi ne žmonės, o tiktai robotai. Kodėl gi Pipedija jums apie tai sako? Ogi todėl, kad Pipedija yra hakerių įsilaužimas į Matricą, kaip sakant interfeisas iš realybės.

Tai dar beje, norim pasakyti jums, kad perskaičius bet kokią informaciją apie tai, kad jūs esate pajungti prie hipnotransliatorių, šieji automatiškai reaguoja, įjungdami emocinį suvokimo blokavimą, kitaip tariant, visa šita informacija automatiškai priimama, kaip pigi, nyki, nelabai juokinga nesąmonė. Būtent taip jūs šitai ir suvokiate. Taip pat, per 24 valandas šią informaciją jūs užmiršite dėl kryptingai pakeisto neuromediacinio balanso smegenyse.