Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gyvenimas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(n)
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Gyvenimas''' - [[iliuzija]], kurios pagrindinis tikslas ir finalas [[mirtis]]. Žmonės turi 1, [[katės]] - 9 (kur teisybė?). Dažniausiai lietuviui iki gyvenimo-kančios nutraukimo tenka kankintis apie 60 metų, boboms +10 metų ilgiau. Pakeliui į finalą reikia užkalti kuo daugiau taškų (babkių), taip galima pasilengvini šiek tiek kančią, kažkiek galima įtakoti paskutinio-finalinio etapo vietą. Nors vis vien [[Giltinė]] [[paima]] visus, taip kad [[Laiminga pabaiga]] garantuota, vietos rezervuotos.
+
'''Gyvenimas''' - [[iliuzija]], kurios pagrindinis tikslas ir finalas [[mirtis]]. Sakona, kad žmonės turi 1, o [[katės]] - 9 (kur teisybė?), bet moksliškai patikslinus turim pripažint, kad ir katėms neretai to 1 gyvenimo pakanka. Dažniausiai lietuviui iki gyvenimo-kančios nutraukimo tenka kankintis apie 60 metų, boboms +10 metų ilgiau. Pakeliui į finalą reikia užkalti kuo daugiau taškų (babkių), taip galima pasilengvini šiek tiek kančią, kažkiek galima įtakoti paskutinio-finalinio etapo vietą. Nors vis vien [[Giltinė]] [[paima]] visus, taip kad [[Laiminga pabaiga]] garantuota, vietos rezervuotos.
  
 
== Būtinai perskaitykite kaip nutraukti gyvenimo kančias ==
 
== Būtinai perskaitykite kaip nutraukti gyvenimo kančias ==

12:52, 18 lapkričio 2009 versija

Gyvenimas - iliuzija, kurios pagrindinis tikslas ir finalas mirtis. Sakona, kad žmonės turi 1, o katės - 9 (kur teisybė?), bet moksliškai patikslinus turim pripažint, kad ir katėms neretai to 1 gyvenimo pakanka. Dažniausiai lietuviui iki gyvenimo-kančios nutraukimo tenka kankintis apie 60 metų, boboms +10 metų ilgiau. Pakeliui į finalą reikia užkalti kuo daugiau taškų (babkių), taip galima pasilengvini šiek tiek kančią, kažkiek galima įtakoti paskutinio-finalinio etapo vietą. Nors vis vien Giltinė paima visus, taip kad Laiminga pabaiga garantuota, vietos rezervuotos.

Būtinai perskaitykite kaip nutraukti gyvenimo kančias