Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Einšteino reliatyvumo teorija: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''Einšteino reliatyvumo teorija''' yra tokia tipo teorija (nu aceit mokslinė) kurią sugalvojo Einšteinas. Einšteinas tai tas bičas kur išgarsėjo sukūręs reliatyvumo t...)
 
S
3 eilutė: 3 eilutė:
Teorija skamba taip: '''Yra tik tu begaliniai dalykai: Visata ir žmonių kvailumas. Dėl Visatos nesu tikras.'''
Teorija skamba taip: '''Yra tik tu begaliniai dalykai: Visata ir žmonių kvailumas. Dėl Visatos nesu tikras.'''


Reliatyvumo teorija yra skirstoma į specialiąją ir bendrąją. Specialiojioje reliatyvumo teorijoje kalbama apie konkrečius [[Kvailys|kvailius]] su vardais ir pavardėmis, o bendroji reliatyvumo teorija apibendrina specialiąją ir kalba tiesiog apie kvailius abstrakčiai. Einšteino netikrumas dėl Visatos vėliau buvo pavadintas Heizenbergo neapibrėžtumo principu. Nepaisant talentingo gastronomo Heizenbergo darbų šioje srity, mokslas vis dar nėra tikras, ar Visata begalinė, ar ne. Laikoma, kad tiesiog neapibrėžta. Tuo tarpu žmonijos kvailumo begalybė yra įrodyta.
Reliatyvumo teorija yra skirstoma į specialiąją ir bendrąją. Specialiojoje reliatyvumo teorijoje kalbama apie konkrečius [[Kvailys|kvailius]] su vardais ir pavardėmis, o bendroji reliatyvumo teorija apibendrina specialiąją ir kalba tiesiog apie kvailius abstrakčiai. Einšteino netikrumas dėl Visatos vėliau buvo pavadintas Heizenbergo neapibrėžtumo principu. Nepaisant talentingo gastronomo Heizenbergo darbų šioje srity, mokslas vis dar nėra tikras, ar Visata begalinė, ar ne. Laikoma, kad tiesiog neapibrėžta. Tuo tarpu žmonijos kvailumo begalybė yra įrodyta.


Tarp kitų mokslininkų, įrodinėjant šią Einšteino reliatyvumo teoriją prisidėjo ir lietuviai [[Bubilius]] (Kybys), [[Petras Negražulis]] bei kiti.
Tarp kitų mokslininkų, įrodinėjant šią Einšteino reliatyvumo teoriją prisidėjo ir lietuviai [[Bubilius]] (Kybys), [[Petras Negražulis]] bei kiti.

08:05, 15 spalio 2009 versija

Einšteino reliatyvumo teorija yra tokia tipo teorija (nu aceit mokslinė) kurią sugalvojo Einšteinas. Einšteinas tai tas bičas kur išgarsėjo sukūręs reliatyvumo teoriją.

Teorija skamba taip: Yra tik tu begaliniai dalykai: Visata ir žmonių kvailumas. Dėl Visatos nesu tikras.

Reliatyvumo teorija yra skirstoma į specialiąją ir bendrąją. Specialiojoje reliatyvumo teorijoje kalbama apie konkrečius kvailius su vardais ir pavardėmis, o bendroji reliatyvumo teorija apibendrina specialiąją ir kalba tiesiog apie kvailius abstrakčiai. Einšteino netikrumas dėl Visatos vėliau buvo pavadintas Heizenbergo neapibrėžtumo principu. Nepaisant talentingo gastronomo Heizenbergo darbų šioje srity, mokslas vis dar nėra tikras, ar Visata begalinė, ar ne. Laikoma, kad tiesiog neapibrėžta. Tuo tarpu žmonijos kvailumo begalybė yra įrodyta.

Tarp kitų mokslininkų, įrodinėjant šią Einšteino reliatyvumo teoriją prisidėjo ir lietuviai Bubilius (Kybys), Petras Negražulis bei kiti.

Už bendrosios ir specialiosios reliatyvumo teorijų sukūrimą Einšteinas buvo apdovanotas Nobelio taikos premija.