Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Christine

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Čia ta Christine arba Kristina, Plymouth Fury mašina - visame gražume.

Christine arba dar lietuviškiau būtų Kristina - tai tokia mašina, konkrečiau Plymouth Fury, 1958 metų laidos, kuri tapo esmine heroje taip pat besivadinančiame Stephen King romane apie tą mašiną. Taip pat šita mašina yra išvis vienintelė priežastis, dėl kurios mes prisimename tokį dalyką, kaip Plymouth, nes kitaip tos mašinų markės išvis neprisimintume.

Tai aišku, kad viskas buvo apie tai, kad ta mašina vardu Kristina arba Christine, žudė žmones. Ir taip, ji turėjo vardą, kaip koksai žmogus, nes buvo gyvas padaras. Tiksliau gal ne visai gyvas, gal greičiau koksai robotas. Tiksliau, robotas-žudikas.


Kelios įdomybės apie Christine

Čia šiaip tokių pabirų faktų apie tą filmą, nes gal įdomu bus:

  • Kai Kristina supykdavo ir nutardavo žudyt, jos langai patamsėdavo. Tai, beje, labai daug problemų sukėlė filmavimo metu, nes filmuodavo tamsoje, o langai būdavo užtamsinti tiek, kad vairuotojų nesimatytų, nes turėjo atrodyti, kad mašina pati vairuojasi.
  • Pirminė filmo scena, kur Kristina kažkam ten fabrike sutraiško ranką, buvo režisieriaus išgalvota, o ne iš Stephen King romano.
  • Pirmiau į pasaulį išėjo filmas, o tiktai paskui romanas. Romanas buvo užlaikytas, kad paskui išeitų, o iki tol jį galėjo skaityti tik režisierius ir scenaristas.