Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Brodvėjus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:27, 1 gruodžio 2013 versija naudotojo Balalaikų draugė (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Brodvėjus - legendiškiausias ir garsiausias Vilniaus klubas, kur visokios grupės koncertuoja, kaip tik tos, kurios patinga visokiems seniems perdyloms, kaip kad SBS, Bacefalai ar dar kokie nors rokeriai.

Šiaip jau Brodvėjus nėra nei labai geras, nei labai garsus, nei ten puikiu maistu pasižymintis, bet užtat malonus pasėdėti ir pasiausti, o visiems labiausiai žinomas tuo, kad laikas nuo laiko ima ir sudega.

Įsikūręs Vilniaus senamiesčio vidury, prie pat Vokiečių gatvės, siaurame Mėsinių skersgatvyje, Brodvėjus užsidega ir užsidega dideliais bei nedideliais gaisrais, kurie vis baigiasi ilgesniu ar trumpesniu uždarymu, o paskui - vėl atidarymu. Nuostabūs gaisrai vyko daugelį kartų, mažiausiai 4 iš jų yra gerai dokumentuoti:

Kaip gandai sako, be šių didelių gaisrų ten dar būta ir kažkokio kiekio mažesnių užsidegimų - štai viename gande buvo pasakojama, kad ir po 2009 Rugpjūčio 6, tepraėjus vos kelioms dienoms sudegusiame pastate kilęs dar vienas gaisrelis, kur degė jau degėsiai. O dar kad kažkokį nedidelį gaisrą, kurį kažkokie pankai buvo sukėlę, pavyko užgesinti patiems lankytojams. Ir taip toliau, ir taip toliau - nes tokia to pastato dvasia, o gal ir patsai pavadinimas tokią laimę neša.